Змагання. Рекорди. Нагороди

06-05-2019

Велоспорт

З 24 по 27 квітня у Новоселиці Чернівецької області відбувся Чемпіонат України з велосипедного спорту БМХ у багатоденній гонці серед всіх вікових категорій. У змаганнях брали участь понад 150 спортсменів з Харківської, Чернівецької, Луганської областей та м. Києва.

Чемпіонат видався дуже складним, але не зважаючи ні на що, за сумою трьох днів вихованка КДЮСШ 2 Владислава Пікалова посіла ІІІ місце.

Спортсменку підготував тренер-викладач Андрій Фурман.

Футбол

24-27 квітня  на стадіоні ФЦ «Барса» у м. Суми відбувся Відкритий турнір з футболу серед юнаків 2009 р.н. В турнірі брали участь 14 команд.

Юні футболісти КДЮСШ 2 зіграли п’ять виграшних матчів з: ДЮСФШ «Нєжин» 2:0, «Металіст 1925» м. Харків 2:0, «Барса» м. Суми 3:2, «Майстер м’яча» м. Харків 6:0, Освіта м. Лисичанськ 2:1 та один з нічийним рахунком «Броварія» м. Бровари 0:0. Вихованці КДЮСШ 2 поступились золотом команді «Броварія» м. Бровари за сумою забитих голів.

Наша команда повернулась додому з кубком, медалями та дипломом. Кращим захисником турніру був визнаний Максим Лисенко.

Команду підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.

Нещодавно на штучному полі КДЮСШ 2 відбувся Відкритий турнір з міні-футболу серед команд юнаків 2011-2012рр.н. Серед 6 команд-учасниць (КДЮСШ 2, КДЮСШ 4, «Тигри», «Юніор», «Хімік» м. Сєвєродонецька та «Шахтар» м. Щастя) вихованці КДЮСШ 2 поступились команді з м. Щастя у фіналі і закінчили турнір з рахунком 2:0.

Під час ігор голи були забиті Тимуром Невеселим, Тимофієм Модним та Давидом Жуганом.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

ДЗЮДО

27 квітня 2019 року в м. Харкові  відбувся відкритий міський  турнір з дзюдо «Слободська молодь».

В змаганнях взяли участь найсильніші дзюдоїсти з усіх регіонів України. Загалом - понад 250 спортсменів.

Вихованці КДЮСШ 1 гідно змагалися на цьому турнірі. Шевченко Микита посів 1 місце,  Мартовицький Міша - 2, а Мартовицький Олексій - 3 місце.

Тренер Олександр Тарєльник

ТЕНІС

З 22 по 26 квітня 2019 року в Сєвєродонецьку  відбувся Чемпіонат області з тенісу.

В змаганнях взяли участь тенісисти КДЮСШ 1 та ЛО СДЮСШОР «Олімпійська надія» (всього 60 учасників).

до 10 років-    хлопці                                       дівчата

1 м-Хорольський Дмитро                 1 м-Землянко Злата

2 м-Овчаренко Ьихайло                    2 м- Савченко Карина (Олімпійська Надія)

3 м-Лісєєв Влад                                 3 м-Кравцова Поліна    (Олімпійська Надія)