Змагання. Рекорди. Нагороди

04-07-2019

Велоспорт

З 27 по 30 червня 2019 р. на Щуровському та Зарічанському шосе м. Лиман відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області з велоспорту на шосе в багатоденній гонці серед юнаків. В чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів (10 команд) Донецької та Луганської областей. Від Луганської області взяли участь вихованці КДЮСШ 2.

В індивідуальній гонці на час Тетяна Боярчук стала переможцем, Анастасія Сініцька  виборола срібло, Данило Сурженко став бронзовим призером.

В груповій гонці Анастасія Сініцька виборола бронзу, Данило Сурженко та Тетяна Боярчук завоювали золото.

У командному заліку  збірна КДЮСШ 2 посіла І місце.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

Дзюдо

З 28 по 30 червня  2019 року в м. Генічеськ відбувся відкритий  Всеукраїнський турнір з дзюдо «Азовська хвиля» .

В змаганнях взали участь дзюдоїсти з 17 областей України, а також з Молдові, Білорусі, Литви, Азербайджану та Гагаузьської Придністровської Республіки. Усього - понад 500 спортсменів.

Наші вихованці в своїх вікових категоріях отримали срібло: Бурков Матвій (вагова категорія 30 кг) та Галенко Матвій (вагова категорія 60 кг), Макєшин Назар посів 5 місце.

Тренер Олександр Тарєльник.

Спортивне орієнтування

26-30 червня 2019 року в с. Вільшанка Лубенського району Полтавської області проводились Всеукраїнські змагання Відкритого особистого чемпіонату Полтавської області зі спортивного орієнтування Кубок Пам’яті 2019.

У змаганнях брали участь понад 200 спортсменів з 10 областей України. Були представлені такі області: Сумська; Харківська; Херсонська; Черкаська; Донецька; Одеська; Дніпропетровська; Полтавська; Миколаївська; Луганська, а також міста: Київ; Кропивницький.

Луганську область представляли 19 спортсменів КДЮСШ 3 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

Найкращий результат у змаганнях показали: вихованці тренера-викладача Костіної Олени: по групі Ж-12 – Пилипенко Юлія ІІ місце на середній дистанції; вихованці старшого тренера-викладача Шунякова Володимира: по групі Ж-12 – Чуркіна Дарія І місце на короткій дистанції; Скоробагатько Аріна ІІІ місце на довгій дистанції; по групі Ч-18 на тієї ж дистанції Онопко Данило – ІІ місце; ІІІ місце на подовженій і на короткій дистанціях. По сумі 4 днів Чуркіна Дарія стала срібним призером цих змагань.

А також нашу область представляли ветерани спортивного орієнтування: МСУМК Костіна Олена по сумі чотирьох днів стала першою в чемпіонаті (група Ж-35).