Зі святом вас, дорогі жінки!

07-03-2018

6 березня у міському Палаці культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.
На святі були присутні народний депутат України Сергій Шахов, перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, заступник міського голови Інна Фесенко, секретар Сєвєродонецької міської ради Ельвіна Марініч, трудові колективи, громадськість міста.
Зустрічали гостей у великому холі Палацу трояндами від чоловіків під акомпанемент оркестру 53-ої окремої механізованої бригади. Тут же весь вечір працювала святкова тематична виставка-продаж авторського декоративно-ужиткового мистецтва «Зроблено з любов’ю».

Офіційна частина проходила в концертному залі. Теплі слова вітання зі святом адресував жінкам народний депутат Украї­ни Сергій Шахов: «Спочатку було слово. І слово було всім. Яке слово може вмістити у себе весь світ, усю нашу вселенську любов? Яке слово відображає в собі все наше життя? Яке слово надихає нас йти вперед, досягати своєї цілі, не озиратися назад і ставати краще? Мені здається, що перше слово у всіх однакове. Це слово «мама». Усі вчені світу заходять в глухий кут, досліджуючи, якими ж чарами наповнене ваше серце. Скажіть, як ви на відстані в тисячі кілометрів можете відчувати свою дитину? Звідки знаєте наперед, що потрібно їй? Лише ви, жінки, можете наповнити світлом та затишком будинок. Звідки ви берете цю невичерпну любов? Ви – найтендітніші, найніжніші і водночас найсильніші створіння на планеті. Ви робите нас, чоловіків. Рідні мої, улюблені, таємничі жінки, я бажаю вам найчистішої любові та лише посмішок на обличчях. Велике спасибі вам за те, що ви наповнюєте наше життя світлом, а наші будинки – затишком і теплотою».

Кожна жінка, присутня у залі, отримала від народного депутата України Сергія Шахова квіти.
Від імені міського голови та органів міського самоврядування представниць прекрасної статі привітав Ігор Слєсарєв: «Навіть у пітьмі непроглядної темряви, навіть у мороку найчерствішого серця завжди є надія на світло. Цей крихітний вогник силою невгасимого вулкану виростає з найпершого і найвеличнішого дива, яке відчуває кожна людина, ступивши на грішну землю. Це диво ми називаємо материнською любов’ю, магією, на яку здатна лише жінка. Допоки є жінка, живе любов. А значить, буде і надія, і світло. Кожен з нас може згадати, що його десь люблять, на нього чекають. Згадуючи про це, кожен може віднайти сили, стати з колін та рушити вперед. І щоб не трапилося на цьому шляху, з нами завжди буде любов наших жінок. Безумовна любов. Любов, яка може повернути нас до життя і наповнити його змістом. Окрилені цим чудом, ми будемо боротися за наше майбутнє, за нашу країну і наш народ. Лише завдяки цьому почуттю ми зможемо відродити економіку та припинити війну. Силою цього почуття ми можемо перевернути світ.
Дорогі, милі, любі, неповторні, приголомшливі, надихаючі, чарівні наші жінки, дівчата! Ви – диво з див! Ви непідконтрольні жодному закону фізики, непідвладні земному тяжінню. Ваша любов дарує нам крила. Ви поза часом, бо залишаєтеся завжди молодими та чарівними у будь-якому віці.
Я бажаю вам, щоб у ваших домівках було стільки любові, скільки її вміщує ваше серце. Миру вам і усім вашим близьким! Зі святом вас!».

Під час заходу за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня 8 березня найкращі жінки міста були нагороджені подяками Луганської обласної державної адміністрації, грамотами та подяками Сєвєродонецької міської ради, грошовими преміями, цінними подарунками.
Від політичної партії «Наш край» солодкі подарунки та подяки вручив депутат Сєвєродонецької міської ради Юрій Фурман.
«Сьогодні ваш день, хоча гадаю, що чоловіки повинні кожен день пам’ятати, що ви у нас наймиліші, любі, дорогі та ніжні, – зазначив Юрій Анатолійович. – Здоров’я вам і вашим рідним, миру і щастя!».
Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю творчих колективів міського Палацу культури, вихованців Сєвєродонецької дитячої музичної школи №1 та фіналіста Х-фактор-5 Дмитра Бабака.
Двогодинний захід промайнув дуже швидко: доброзичлива атмосфера у залі, насичений концерт та жарти ведучих стосовно пошуку формули ідеальної жінки сприяли гарному настрою і позитивним емоціям.

Олеся ПЕТРОВА