Жити, щоб боротися – боротися, щоб перемагати!

18-02-2019

Цієї суботи у Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ № 1 відбулись одночасно дві визначні події у спортивному житті нашого міста: «Відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо, присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Валентина Потапова» та «Відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок».

Привітати учасників та глядачів спортивних заходів завітав в.о міського голови Вячеслав Ткачук. Відкриваючи спортивні змагання, Вячеслав Петрович звернувся до присутніх:

«Шановні друзі! Шановні гості нашого славного міста Сєвєродонецька! Від імені міської ради, депутатів і виконавчого комітету вітаю сєвєродонецьку команду, а також наших друзів з Донецької та Луганської областей.

Бажаю перемог на цьому важливому для нас чемпіонаті, присвяченому пам’яті нашого тренера, нашого видатного майстра спорту Валентина Потапова, бажаю досягнень, найкращих результатів, а для тих, хто сьогодні починає свій шлях – нехай він стане великим і важливим у вашому житті і в спортивній боротьбі. Удачі вам і перемог!».

Приєднались до слів привітання заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський, а також начальник відділу молоді та спорту міськради Віталій Невеселий.

Чемпіонати пройшли на високому рівні та стали наймасовішими за останні кілька років.

У змаганнях взяли участь понад 180 самбістів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Сватового, Лимана, Добропілля, Краснорічинська та Троїцька. Боротьба відбувалася у двох розділах: спортивне самбо та бойове.

Слід зазначити, що сєвєродонецькі самбісти надзвичайно вдало виступили на цих змаганнях. Вихованці КДЮСШ №1 здобули:

5 золотих медалей - Макєшин Захар, Бурков Матвій, Самарський Михайло, Кисельов Олег та Рисухін Богдан;

5 срібних медалей - Бутко Мілана, Шевченко Микита, Щербак Микита, Кулішов Денис та Макєшин Назар;

8 - бронзових медалей.

Старші вихованці КДЮСШ № 1 також гідно представили свою команду в цих змаганнях.

Спортивний розділ:

1 місце -Щербак Ілля та Величко Максим;

3 місце- Мороз Данило.

Бойовий розділ:

1 місце - Мороз Данило та Величко Максим.

В командному заліку 1 місце посіла команда Сєвєродонецька, 2 місце у команди з Добропілля, 3 місце- Лисичанська.

Вітаємо переможців!!!

Средняя: 5 (4 оценок)