Засідання виконкому

25-04-2018

23 квітня відбулось засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, яке провів міський голова Валентин Казаков.

Порядок денний засідання містив 10 питань. З усіх прийнято відповідні рішення.

Як зазначив керуючий справами виконкому Юрій Журба, 8 питань порядку денного стосувалися дозволів управлінням і відділам міськради, комунальним підприємствам на укладання прямих договорів на закупівлю або виконання робіт/послуг.

Члени виконкому затвердили також робочу групу з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад у новій редакції.

«До складу робочої групи, яку очолює заступник міського голови Дмитро Лук’янченко, також увійшли заступники міського голови Володимир Прядка, Інна Фесенко, керуючий справами виконкому Юрій Журба, секретар міської ради Ельвіна Марініч, керівники управлінь та відділів міськради, державних та комунальних підприємств, депутати міської ради, громадськість міста», - прокоментував Юрій Анатолійович.

Затверджено склад конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька та Положення про неї. Цю Комісію очолює перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

«Конкурсна комісія – це тимчасово діючий колегіальний орган, що утворюється виконкомом Сєвєродонецької міської ради для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками, що розташовані на території Сєвєродонецька та не визначилися з формою управління  відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Положенням про конкурсну комісію визначено порядок створення та організацію діяльності конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку, повноваження Комісії та порядок її роботи», - роз’яснив Юрій Журба.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради