Засідання виконкому

05-03-2019

Засідання виконкому під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулось 5 березня. Порядок денний містив 85 питань.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба зосередив увагу на головних з прийнятих рішень:

«Членами виконкому з нагоди Міжнародного жіночого дня прийнято рішення про нагородження Почесними  грамотами виконавчого комітету.

Затверджено технологічні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

Внесено зміни до складу міської комісії з питань евакуації.

Також затверджено локальну Комплексну схему розміщення тимчасової споруди в районі автостанції в м. Сєвєродонецьку.

На засіданні затверджено міський план заходів з реалізації Стратегії державної політики з питань здорового  та активного довголіття населення на період до 2022 року. У плані зазначено заходи стосовно поліпшення умов для самореалізації громадян похилого віку та їх участі у процесах розвитку суспільства; збереження здоров’я та забезпечення добробуту громадян похилого віку; створення середовища, сприятливого для громадян похилого віку.

Низка рішень стосувалась надання одноразової матеріальної допомоги: сім'ям воїнів, загиблих в Афганістані (загалом 20 000 грн.); інвалідам загального захворювання з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах (загалом 33 000 грн.); вдовам померлих учасників  бойових дій (в локальних конфліктах) (загалом 22 500 грн.); вдовам померлих учасників  бойових дій (в локальних конфліктах), які за життя стали особами з інвалідністю (загалом 50 000 грн.); 322 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років (загальна сума допомоги 456 900 грн.).

Присутній на засіданні виконкому голова міської ради воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Бондаренко подякував членам виконкому та міській владі за винайдену можливість виділити великі суми з міського бюджету – по 5 тис. грн. кожній сім’ї воїнів, загиблих в Афганістані, а також зазначив, що Сєвєродонецьк – єдине місто в Україні, де міська влада виплатила таку матеріальну допомогу.

До речі, у Сєвєродонецьку мешкає п’ятеро людей, які перетнули 100-літній віковий рубіж.

Серед іншого прийняті рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, надання матеріальної допомоги на поховання, питання опіки та піклування, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо».