Засідання виконкому

04-05-2018

Два питання розглянули члени виконкому Сєвєродонецької міської ради на своєму черговому засіданні третього травня. Провів його міський голова Валентин Казаков.

На початку засідання очільник міста довів до відома присутніх особливий порядок, що діятиме у зонах безпеки та районі бойових дій із оголошенням Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України рішення про початок проведення операції об’єднаних сил.

Так, члени виконкому затвердили конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у м. Сєвєродонецьк.

Як зазначив міський голова Валентин Казаков, прийняття цього рішення дуже важливе, адже у зв’язку з набуттям чинності 10 червня 2018 року Закону України «Про житлово-комунальні послуги» в системі взаємовідносин споживач-постачальник житлово-комунальних послуг з'явилась нова ланка - управитель.

«Якщо в будинку немає ОСББ, і співвласники не виявляють ініціативи по найму управителя, то його повинен призначити орган влади на основі конкурсу, а договір з управителем підпише уповноважена особа органу місцевого самоврядування. Така норма закріплена в Законі України «Про особливості здійснення прав власності в багатоповерхових будинках», прийнятому два роки тому», - зазначив Валентин Казаков.

Члени виконкому також прийняли рішення про надання дозволу КП  „Сєвєродонецьккомунсервіс” на укладання договору фінансового лізінгу для придбання спецтехніки та обладнання з подальшим винесенням рішення на розгляд сесії Сєвєродонецької міської ради.

«Придбання нової спецтехніки для міста вкрай необхідно, і це вже потрібно робити зараз. Заплановано придбання універсальної машини дорожньої комбінованої для прибирання снігу і посипання доріг піском. Це дозволить вже цієї зими швидко реагувати та прибирати сніг власними силами. Нагальним буде придбання сміттєвозів і спецтехніки для поточного ремонту доріг. Цим фактично відновлюється дорожня ділянка на нашому комунальному підприємстві, що дозволить місту оперативно реагувати на пошкодження дорожнього покриття і у найкоротші строки виконувати ямковий ремонт», - наголосив перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради