Засідання виконкому від 22.05.2018 р.

23-05-2018

22 травня відбулося ХІІ засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Провів засідання міський голова Валентин Казаков.

На порядку денному стояло 3 питання:

- Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік;

- Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років;

- Про надання матеріальної допомоги на поховання.

Члени виконкому розглянули проект рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» та схвалили його з подальшим винесенням на розгляд сесії міської ради.

Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 250 громадянам. Загальна сума допомоги 357 тисяч гривень. Як зазначив керуючий справами виконкому Юрій Журба, матеріальну допомогу в основному надано тяжко хворим особам.

Також надано матеріальну допомогу на поховання 14 сім’ям померлих загальною сумою 28 тис. грн.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради