Засідання виконкому: схвалено зміни до міського бюджету та зміни у складі деяких комісій

21-01-2019

Понад пів сотні питань містив порядок денний чергового засідання виконкому, яке відбулось 21 січня. Головні з них прокоментував керуючий справами виконкому Юрій Журба:

«Сьогодні члени виконкому схвалили проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік» з подальшим його винесенням на розгляд міської ради. Цим рішенням передбачені кошти у тому числі для оплати боргів за електроенергію Тролейбусного управління.

За багаторічну самовіддану і плідну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих робітників, вміле керівництво та з нагоди 60-річчя від дня народження виконкомом вирішено нагородити Почесною грамотою виконкому Миколу Володимировича Ліщішина директора ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька“.

Низку змін внесено до складу деяких комісій:

- комісії з обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню при експлуатації об’єктів зеленого господарства;

- комісія з обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню при будівництві та реконструкції об’єктів;

- комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання;

- тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення;

- комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам;

- комісії з розгляду деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення;

- комісії з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення;

- міської Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

Кілька рішень стосувалось надання одноразової матеріальної допомоги: громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту; інвалідам війни з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах. Загальна сума допомоги 245 500 грн.

Одним з прийнятих рішень встановлено розмір плати за навчання в школах естетичного виховання м. Сєвєродонецька, але відповідно до п.2 ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту» звільняються від оплати за навчання діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, діти-сиріт і діти, позбавлені батьківського піклування, діти військовослужбовців, які стали інвалідами І чи ІІ груп, або загинули при виконанні службових обов`язків.

Прийняті рішення про проведення  міських заходів, присвячених Дню Соборності України  (Дню Злуки) та присвячених 76-й річниці з дня визволення м. Сєвєродонецька від фашистських загарбників.

Також схвалено членами виконкому проект рішення міськради «Про затвердження Комплексної міської цільової програми “Турбота” на 2019 рік». На соціальний захист окремих категорій громадян м. Сєвєродонецька загальний обсяг фінансових ресурсів з міського бюджету складає  17706,772 тис.грн.».

Серед іншого прийняті рішення про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, присвоєння адреси та встановлення режиму роботи деяких об’єктів, про надання матеріальної допомоги на поховання, питання опіки та піклування, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.