Засідання виконкому: результати роботи балансової комісії, захист прав дітей та інше

21-06-2019

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради зібрався на чергове засідання 21 червня. До розгляду пропонувалось понад 30 питань порядку денного.

На засіданні зокрема прийнято до відома довідку про результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік; основні техніко-економічні показники діяльності комунальних підприємств територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік. Цим же рішенням затверджено висновки та пропозиції балансової комісії щодо поліпшення фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організації територіальної громади м. Сєвєродонецька.

Крім того, ще 21 дитині члени виконкому надали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та прийняли решту питань щодо захисту прав дітей.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере