Засідання виконкому 24.04.2019 року

24-04-2019

24 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради в оновленому складі. Провів його в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Понад 70 питань стояли на порядку денному. Деякі з них більш докладно прокоментував керуючий справами виконкому Юрій Журба:

«Напередодні Дня Чорнобильської трагедії виконком виділив 55 тис. грн. на одноразову грошову щорічну допомогу вдовам померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Матеріальну допомогу отримають 70 мешканок Сєвєродонецька.

Низка прийнятих рішень стосувалась проведення міських заходів, присвячених: 74-й річниці перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; Дню матері в Україні; Дню Європи в Україні; Міжнародному Дню захисту дітей; Дню медичного працівника; 85-й річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дню хіміка.

Затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі, у новій редакції. Згідно з рішенням, тепер у переліку 197 адмінпослуги відповідно.

Прийнято рішення про затвердження 16 інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі. Причому 10 з них - на нові адмінпослуги.

Членами виконкому затверджено підсумки конкурсу "Я люблю Сєвєродонецьк" на кращий проект реконструкції клумби з встановленням декоративної скульптури на площі Миру в м.Сєвєродонецьку, переможцем якого став проект під девізом «МЮС», автор – Медянцева Юлія Сергіївна. Згідно з рішенням переможцю присуджено премію у сумі 5000 (п’ять тисяч) грн.

Виконком встановив на 2019-2020 навчальний рік 100% пільгу по оплаті за навчання для десяти особливо талановитих учнів шкіл естетичного виховання м. Сєвєродонецька, підпорядкованих відділу культури Сєвєродонецької міської ради, за рахунок місцевого бюджету.

Затверджено склади Комісій з розгляду питань розміщення тимчасових споруд та торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька (стаціонарних і пересувних).

Серед іншого прийняті рішення про надання дозволу на розміщення майданчика для паркування транспортних засобів, надання містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва, продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо».