Засідання виконкому 17.09.2019 року

17-09-2019

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради зібрався на своє чергове засідання 17 вересня, щоб розглянути понад 30 питань порядку денного. Провів засідання виконкому в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Першим питанням на часі став розгляд проекту рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік". Відповідно до вимог Бюджетного кодексу проект рішення обов’язково попередньо має бути розглянутий на засіданні виконкому. І лише затверджений виконкомом проект міського бюджету в подальшому виноситься на розгляд сесії міської ради. У результаті цей проект виконкому було затверджено.

У новій редакції затверджено регуляторний акт - Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування на території м. Сєвєродонецька.

Затверджено на IV квартал 2019 року план роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Члени виконкому затвердили нову редакцію Положення про відзнаки виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Зокрема, такими відзнаками є:

• „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком”;
  • Почесна грамота;
  • Грамота;
  • Подяка.

Цим рішення також визначається Порядок представлення до нагородження.

Одне з прийнятих рішень стосувалось демонтажу тимчасової споруди за адресою: вул. Курчатова, район буд. 11 м. Сєвєродонецька, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону.

Прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню працівників освіти, та міських заходів до Дня людей похилого віку та Дня ветеранів.

На засіданні зокрема члени виконкому затвердили новий склад комісії з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Серед іншого затверджено технологічні картки адмінпослуг, які надаються у сєвєродонецькому ЦНАПі та його територіальному підрозділі; прийнято рішення про проведення приписки громадян 2003 року народження до призовної дільниці; про встановлення режиму роботи деяких об’єктів; продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами; розглянуто низку житлових питань; про захист прав дітей, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.