Ви тут:

Засідання виконкому 10 жовтня

11-10-2018
Категорія: 

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулось 10 жовтня, провела в.о. міського голови Інна Фесенко. На порядку денному стояло майже 100 питань, більшість з яких стосувалась захисту прав дітей.

Зокрема членами виконкому прийнято рішення про початок опалювального сезону 2018-2019 років. Заступник міського голови Володимир Прядка, доповідаючи з цього питання, зазначив: «Ми працюємо за старим графіком. Початок опалювального сезону 15 жовтня, закінчення 15 квітня. Зазвичай ми прив'язуємося до температурного графіку (до факту похолодання). Як тільки протягом трьох днів буде середньодобова температура нижче ніж +8, буде прийнятий відповідний документ про початок опалювального сезону».

Так, виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради вирішив дозволити розпочати опалювальний сезон з 15 жовтня 2018 року. Остаточне рішення про подачу теплоносіїв до споживачів приймається згідно з розпорядженням міського голови з урахуванням середньодобового температурного режиму.

Прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання на 2018 рік для категорій: населення, бюджетні установи та інші споживачі м. Сєвєродонецька, яких обслуговує ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ». Щодо нього заступник міського голови Володимир Прядка розповів: «Є звернення ТЕЦ щодо зміни тарифу. У зв'язку з рішенням НКРЕКП частину складових тарифу перекладено на плечі місцевих бюджетів. Це тариф на транспортування і постачання теплової енергії. ТЕЦ зробило розрахунок, надало нам, ми його перевірили, зробили низку зауважень. Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв протягом двох місяців проводив роботу з представниками ТЕЦ про зміну тарифу у менший бік. Ігор Едуардович зміг переконати керівництво ТЕЦ про зменшення тарифу на 4%. Цей тариф діє по старій ціні газу. З 18 жовтня очікується зміна ціни на газ».

Прийняли також рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з центрального опалення для категорій: населення, бюджетні установи, релігійні організації та інші споживачі м. Сєвєродонецька, яких обслуговує КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго».

Одне з прийнятих рішень стосувалось нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. Так, вирішено нагородити військовослужбовців Сєвєродонецького міського військового комісаріату: молодшого лейтенанта Ксенію Щірову, старшого солдата Максима Євсєєва, солдата Данила Мурашова; водія автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення військової частини А0206, старшого солдата Володимира Покущенка, сержанта військової частини А0536 Валерія Попковського.

Затверджено інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

Розглянуто міську цільову Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у м. Сєвєродонецьку на 2019 рік з її подальшим винесенням на розгляд сесії міської ради.

Один з проектів стосувався організації проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування  м. Сєвєродонецьк. З метою забезпечення задоволення потреб населення у безпечних та якісних пасажирських перевезеннях автомобільними транспортними засобами та реалізації державної політики щодо розвитку мережі міських автобусних маршрутів загального користування, виконавчим комітетом міської ради з деякими змінами затверджено умови конкурсу, паспорти маршрутів міських автобусних маршрутів загального користування м. Сєвєродонецьк та кількість транспортних засобів, які необхідні для здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецьк.

Проект рішення про затвердження тимчасових тролейбусних маршрутів загального користування №7 та №8 м. Сєвєродонецька не було підтримано. Стосовно нього членами виконкому висловлювалися різні думки щодо доцільності та рентабельності зазначених маршрутів.      

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зазначив, що маршрут №8 вже підготовлено Тролейбусним управлінням до експлуатації, затвердження цих тимчасових маршрутів та їх обкатування надасть змогу визначити потреби у транспортних послугах, попит на пасажироперевезення за даними напрямками та їх планування на наступний рік.

Начальник КП «СТрУ» Руслан Дєгтяренко запевнив, що до Тролейбусного управління городяни постійно звертаються з проханням відновити 4-й маршрут (саме 8-й маршрут охоплює цю ділянку та надає можливість дістатися зі «старої» частини міста до нових районів без пересадок), а затвердження цих маршрутів принесе економію лише по електроенергії підприємству близько 3 млн. грн. на рік. Тим більше, що на виділені депутатами кошти вже проведено підготовчу роботу з заміною ділянки контактної мережі по проспекту Центральному.

Прийнято рішення про встановлення тарифів на послуги СДЮСТШ ВВС "Садко на 2018-2019 навчальний рік".

З метою безпосереднього управління аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами під час виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня та з метою приведення у відповідність до діючого законодавства, виконавчий комітет міської  ради вирішив призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня заступника міського голови Дмитра Лук’янченка.

Для виконання заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами у зимовий період, враховуючі досвід взаємодії з підприємствами у попередні роки, виконком закріпив міські автодороги та тротуари за підприємствами міста;  керівникам підприємств рекомендовано розробити заходи по забезпеченню руху транспорту та пішоходів під час снігопадів та ожеледиці, здійснювати очищення міських доріг від снігу і льоду та обробку протиожеледними матеріалами за допомогою власної спецтехніки та трудових ресурсів. КП «Сєвєродонецьккомунсервис» має: організувати належне утримання міських доріг, пішохідних переходів, тротуарів і зупинок громадського транспорту в зимовий період, своєчасно здійснювати очищення від снігу та обробку протиожеледними матеріалами; організувати цілодобове чергування відповідальних осіб та спецтехніки з метою своєчасного реагування та прийняття відповідних заходів для уникнення надзвичайних ситуацій на дорогах міста; здійснювати координацію робіт підприємств міста з очистки доріг та тротуарів від снігу та льоду.

Низка прийнятих рішень стосувалась проведенню міських заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів та присвячених 74-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва,  Дню української писемності та мови, Дню Гідності та Свободи України, Міжнародному Дню інвалідів, Всесвітньому дню волонтера, Дню Збройних Сил України, Дню місцевого самоврядування, IX Відкритому конкурсу виконавців на струнно-смичкових Інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла, Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, новорічним та різдвяним святам.

Внесли зміни до кошторису рішення "Про проведення міських заходів, присвячених Дню Захисника України та Дню українського козацтва" – збільшено суму на придбання подарунків.

Прийняли рішення члени виконкому про надання одноразової матеріальної допомоги 151 громадянину, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 359 300 грн.

Також надано одноразової грошової допомоги 66 інвалідам війни з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах на загальну суму 33 000 грн.; 24 інвалідам загального захворювання з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах загальною сумою 12 000 грн.; 10 вдовам померлих учасників бойових дій (в локальних конфліктах) та 25 вдовам померлих учасників бойових дій (в локальних конфліктах), які за життя стали особами з інвалідністю; 5 сім'ям воїнів, загиблих в Афганістані; 30 вдовам померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС на загальну суму 15 000 грн.

Одним з рішень затверджено склад постійно діючої комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості плати за утримання житла (квартирної плати) та плати за комунальні послуги. Її очолив заступник міського голови Володимир Прядка. А також затверджено Положення, згідно з яким Комісія здійснює розгляд заяв громадян міста Сєвєродонецька та смт. Борівське, смт. Сиротине, смт. Метьолкіне, смт. Воронове, с. Боброве, с. Воєводівка, с. Павлоград, с. Осколонівка, Синецький, с. Лісна Дача, с. Щедрищеве в разі їх незгоди із зазначеним у договорі розподілом реструктуризованої заборгованості. Коригування термінів погашення заборгованості проводиться при зверненні громадянина до Комісії.

Серед іншого прийняті рішення про встановлення режиму роботи деяких об’єктів, про надання матеріальної допомоги на поховання, питання опіки та піклування, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
502
0