Засідання виконкому 05.09.2019

05-09-2019

5 вересня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулось 23-тє засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Так, членами виконкому схвалено проект рішення «Про внесення змін до міського бюджету м.Сєвєродонецька на 2019 рік» та винесено на розгляд сесії міської ради.

Прийняті рішення про демонтаж тимчасових споруд, розміщених з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244 за наступними адресами: вул. Гагаріна, район буд. 78-а; бульвар Дружби Народів, район буд. 3; вул. Новікова, район буд. 13.

Серед іншого прийняті також рішення про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу, встановлення режиму роботи закладу торгівлі, надання дозволу на розміщення всесезонного торгового майданчика, захисту прав дітей та інші.