Засідання виконавчого комітету 26.07.2019

26-07-2019

26 липня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука проведено 17-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Як зазначив керуючий справами виконкому Юрій Журба, на засіданні виконкому згідно розпорядження міського голови розглянуто близько 40-ка питань.

Членами виконкому затверджено звіт щодо виконання міського бюджету м. Сєвєродонецька за І півріччя 2019 року для подальшого ухвалення на сесії міськради.

За І півріччя 2019 року до загального фонду міського бюджету надійшло 399 959,9 тис. грн, що складає 101,3% до уточненого плану (план на І півріччя 2019 року – 394 710,1 тис. грн). З урахуванням трансфертів з державного та обласного бюджету до дохідної частини загального фонду міського бюджету надійшло 678 652,3 тис. грн, що складає 98% до плану і 95,9% до факту надходжень за І півріччя 2018 року. До спеціального фонду міського бюджету надійшло 17 627,2 тис. грн. На фінансування бюджетних установ, благоустрій міста та інших заходів з міського бюджету спрямовано 594 040,7 тис. грн.

Також членами виконкому для подальшого затвердження на сесії міськради прийняте рішення про внесення змін до міського бюджету м.Сєвєродонецька на 2019 рік. Пропонується збільшити видаткову частину міського бюджету за загальним фондом міського бюджету на 454 777 грн. шляхом зменшення профіциту загального фонду та передачею коштів із загального фонду міського бюджету до спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку).

Почесною грамотою виконкому за багаторічну самовіддану і плідну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди 65-річчя від дня народження нагороджено депутата Сєвєродонецької міської ради Сергія Куницю.

З метою проведення ремонту за рахунок міського бюджету виконкомом визнано вул. Широку, с. Воронове частиною автошляху с. Метьолкіне - с. Воронове, а вул. Приміську частиною автошляху м. Сєвєродонецьк - Аеропорт.

Затверджене рішення про проведення 09 серпня п.р. міських заходів присвячених Дню будівельника.

У зв’язку з погодними умовами внесені зміни до рішення виконкому від 28.05.2019 № 637 «Про проведення міських заходів, присвячених міському відкритому музичному фестивалю "Peace, Love and Happiness" (Мир, Любов та Щастя)». Проведення фестивалю перенесене на 03 серпня п.р.

Серед розглянутих питань були надання дозволів та їх продовження на розміщення зовнішньої реклами, надання містобудівних умов і обмежень для проектування об'єктів будівництва.

Усі інші питання стосувалися захисту прав неповнолітніх та надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере