Засідання виконавчого комітету 06.02.2020

06-02-2020

6 лютого відбулося третє засідання виконавчого комітету міської ради. Розглянуто більше тридцяти питань порядку денного.

На прохання працівників ПрАТ «АЗОТ» за ініціативи в.о. міського голови Вячеслава Ткачука створено робочу групу щодо розробки більш зручного розкладу руху тролейбусів до підприємства.

Прийняті рішення про проведення міських заходів, присвячених народному святу «Масляна», Міжнародному жіночому Дню 8 березня, Дню національної культури та Дню народження Т.Г.Шевченка.

Членами виконкому затверджено План роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на І квартал 2020 року.

Заслухано звіт про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за 2019 рік та внесені зміни до її складу.

Встановлено графіки режиму роботи об’єктів торгівлі.

Присвоєно адреси будівлям та спорудам виробничої бази по вулиці Богдана Ліщини.

Погоджено містобудівні умови та обмеження для проектування об’єктів будівництва і будівельні паспорта, а також надано дозволи на розміщення та демонтаж зовнішньої реклами.

Надано два дозволи на видалення зелених насаджень згідно з актами обстежень.

З метою навчання учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Сєвєродонецька плаванню, збереження і зміцнення їхнього здоров'я, запобігання нещасних випадків на воді членами виконкому прийняте рішення щодо організації занять з навчання плаванню учнів початкових класів СЗШ № 1, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 20, НВК «Спеціалізована школа-колегіум», НВК «ГАРМОНІЯ» на базі ДЮСШ № 4 та учнів СЗШ № 6, 8,11,12,13,17,18, гімназії на базі ДЮСШ ВВС «Садко» відділу молоді та спорту міськради.

Інші питання стосувалися захисту прав неповнолітніх.

Средняя: 5 (2 оценок)