Засідання позачергової сесії міськради

23-05-2018

22 травня відбулось засідання 47-ї позачергової сесії міської ради, яке провів міський голова Валентин Казаков.

Порядок денний засідання містив понад 30 питань, більшість з яких стосувалися землеустрою та землекористування.

Першим прийняли рішення про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2018 року. Так, за звітний період до загального фонду бюджету міста надійшло податків, збopiв та обов’язкових платежів у cyмі 162 785 576 грн., що складає 112,5% до уточненого плану. До спеціального фонду надійшло коштів без урахування трансфертів в cyмі 8 540 811 грн., що склало 130,7% до уточненого плану.

Депутати Сєвєродонецької міської ради також внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік. У рішенні зокрема зазначено, що за загальним фондом за рахунок вільного залишку коштів, що утворився на початок року, додатково виділено кошти на фінпідтримку комунальних підприємств, на придбання шин для тролейбусів, на благоустрій населених пунктів (у тому числі на придбання контейнерів для збору ТПВ, гідродинамічна очистка зливової каналізації, благоустрій кладовищ тощо); на розмітку доріг, на розробку проектної документації на поточний та середній ремонт доріг по вул. Синецькій, вул. Б.Ліщини, пр. Гвардійський, вул. Промислова, вул. Об'їзна.

За спеціальним фондом за рахунок вільного залишку коштів, що утворився на початок року (передача з загального фонду) виділено кошти на експертно-технічне обстеження ліфтів, на капітальний ремонт 10 покрівель, капітальний ремонт електричних мереж житлових будинків з встановленням приладу обліку в місцях загального користування, на розробку проекту на реконструкцію  системи теплопостачання мікрорайону МЖК «Мрія», реконструкцію теплових мереж  житлових будинків, що обслуговуються КП «СТКЕ», зі встановленням засобів обліку теплової енергії.

Виділено кошти на благоустрій міста, а саме:

• придбання зупинки громадського транспорту для с. Воєводівка;
  • капітальний ремонт огорожі полігону ТПВ;
  • будівництво та капітальний ремонт майданчиків ТПВ;
  • будівництво світлофорного об’єкту;
  • капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення.

Також виділено кошти на проектування будівництва мосту через р. Борова, капітальний ремонт доріг по пр. Хіміків, пр. Центральний, пр. Гвардійський, будівництво мереж освітлення с. Борівське, відновлення гідрологічного і санітарного стану р. Борова з реконструкцією існуючої водо зливової греблі; капітальний ремонт електричних мереж, приміщень, систем опалення, водопостачання та водовідведення, заміна вікон в КУ СЦПМСД (центри первинної медичної допомоги) Управління охорони здоров'я, капітальний ремонт ДНЗ №45.

Виділено кошти на капітальний ремонт м'якої покрівлі тиру СЗШ №10, системи опалення зі встановленням приладу обліку тепла СЗШ №20, капремонт сантехвузлів СЗШ №13; на придбання протипожежних дверей, електричних плит, жарочних та холодильних шаф для дитячих садочків, на капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №10, покрівлі басейну та харчоблоку ДНЗ №41, капітальний ремонт пожежної сигналізації ДНЗ №12, проектні та вишукувальні роботи  на приєднання ДНЗ№ 43 до електричних мереж ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" та капремонт асфальтового покриття ДНЗ №30.

Зі змінами прийнято рішення про делегування представників Сєвєродонецької міської ради до складу госпітальної ради Сєвєродонецького госпітального округу.

З метою забезпечення створення відповідних умов для розв’язання основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію міста Сєвєродонецьк, сприяння їх інтеграції та соціальній адаптації за новим місцем проживання; надання допомоги в забезпеченні належних умов життєдіяльності, прав та реалізації потенціалу; забезпечення соціальної, медичної, психологічної та матеріальної підтримки; створення передумов для виплати компенсацій завданих їм  фінансових і моральних збитків затверджено Міську програму соціальної адаптації, інтеграції та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018 рік. Так, станом на 04.01.2018 р. кількість облікованих на території Сєвєродонецьку сімей та осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції становить 51355 осіб, 44212 сімей, з яких 10473 осіб працездатного віку, 5169 дітей, 1172 інвалідів, 30954 пенсіонерів.

На підставі особистої заяви прийнято рішення припинити повноваження депутата Сєвєродонецької міської ради VII скликання Акулова Георгія Олександровича, обраного від Сєвєродонецької міської організації політичної партії «Наш край».

Решта прийнятих рішень стосувалася в основному земельних питань.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради