Засідання позачергової сесії міськради

08-05-2018

Депутати Сєвєродонецької міської ради 7 травня внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік. Терміновість скликання сорок п’ятої позачергової сесії міськради було викликано саме прийняттям цього рішення, зазначив міський голова Валентин Казаков, а саме необхідністю виділити кошти на співфінансування трьох проектів з термомодернізації шкіл, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів по ДФРР.

Як зокрема було зазначено, відповідно до листа Департаменту регіонального розвитку та згідно зі ст.241 Бюджетного кодексу України програми і проекти, що реалізуються за рахунок коштів ДФРР, підлягають співфінансуванню з місцевих бюджетів на рівні 10%. Таким чином, за рахунок вільного залишку коштів, що утворився на початок року,  цим рішенням сесії міської ради передбачено кошти на співфінансування проектів з термомодернізації шкіл №5, 10 та 13 у розмірі 10% у сумі 2 433 318 грн. (958 268 грн., 615837 грн. та 859213 грн. відповідно).

Крім того, передбачено кошти на полив скверів міста у сумі 24 000 грн.; на придбання контейнерів для збирання сміття у с. Борівське пропонується виділити додаткові кошти фінансовому управлінню у сумі 21 000 грн. для надання іншої субвенції Борівській селищній раді.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради