Засідання позачергової сесії міськради

06-07-2018

5 липня відбулось засідання 49-ї позачергової сесії міської ради, яке провів міський голова Валентин Казаков. Порядок денний засідання містив 12 питань.

Спершу депутати Сєвєродонецької міської ради внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік. У рішенні зокрема зазначено, що понад 18 млн. грн. за загальним фондом спрямовано у тому числі: на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет (за рахунок відповідної субвенції) – 2,5 млн. грн.; майже 2 млн. грн. за рахунок субвенції на придбання обладнання по проекту «Нова українська школа» та понад 800 тис. грн. для його співфінансування: майже 1,5 млн. грн.  на освітлення вулиць. Спрямовано кошти загального фонду серед іншого на проекти-переможці по громадському бюджету, на придбання предметів і матеріалів для надання шефської допомоги військовій частині; на придбання вогнегасників для ДЮК «Юність».

За спеціальним фондом виділено понад 40 млн. грн. Зокрема, на проекти-переможці по громадському бюджету, для проведення ремонту приміщень після пожежі гуртожитку №9 по вул. Б. Ліщини; на капітальний ремонт 10 покрівель житлових будинків за адресами: вул. Першотравнева, 14; вул. Юності, 15; вул. Шевченка, 15; вул. Енергетиків, 45; вул. Горького, 25; пр. Гвардійський, 23-б; пр. Центральний, 70; вул. Курчатова, 1; вул. Менделєєва, 21; вул. Донецька, 7; на придбання сміттєвозів: портального та з боковим завантаженням; на капремонт внутрішньо квартального освітлення у районі житлового будинку за адресою: вул. Гагаріна, 117а; на капремонт скверу «Дитяче містечко по пр. Космонавтів, 29»; на розробку проекту «Реконструкція скверу по пр. Космонавтів у районі будинку 25»; на реконструкцію заплавного мосту №1 (співфінансування ДФРР); на будівництво двох світлофорних об’єктів: на перехресті вулиць Єгорова та Об’їзною, проспекту Гвардійського та вулиці Автомобільної; на капремонт (улаштування бруківки) пішохідних переходів по пр. Центральному та капремонт тротуару по б-ру Дружби Народів; на капремонт (заміну віконних блоків) школи № 4, гімназії та Борівського НВК; на капремонт спортзали школи №5; на капремонт електричних мереж та системи опалення КДЮСШ-2; на комп’ютерну техніку та підручники для загальноосвітніх навчальних закладів; капремонт асфальтового покриття (укладання тротуарної плитки) дитячого садочку №30; на придбання цифрової рентгенівської діагностичної системи; на капремонт системи освітлення у міській бібліотеці для дітей тощо.

Прийняли депутати рішення про розроблення детальних планів: території кварталів № 32, 35, 36 міста Сєвєродонецька; частини території міста Сєвєродонецька у районі дороги Р-66 і автодорожнього мосту через р. Борова; частини території міста Сєвєродонецька у районі перехрестя вул. Новікова – просп. Центральний.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради