Засідання комісії з безпеки дорожнього руху

18-02-2020

14 лютого на першому засіданні у 2020 році постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху, на якому головував заступник міського голови Олександр Ольшанський, розглянуто звернення депутата Сєвєродонецької міської ради Буткової Олени Миколаївни щодо встановлення огорожі, яка обмежує рух автотранспорту на тротуарі біля житлового будинку № 5а по пр. Гвардійському. Як зазначається у зверненні, до Олени Буткової як до депутата міськради звернулись мешканці цього будинку з проханням посприяти обмеженню руху автотранспорту. Виконуючи накази виборців, депутат звернулась до міськради, і тепер за рішенням комісії з безпеки дорожнього руху вже виїзна комісія у складі депутата міської ради Олени Бутковой, секретаря комісії з БДР Андрія Ширшикова, начальника УЖКГ Антона Ковалевського та представників патрульної поліції розгляне питання щодо встановлення огорожі, яка обмежує рух автотранспорту на тротуарі біля  житлового будинку № 5а по пр. Гвардійському.

Ще потребували розгляду членів комісії 10 питань порядку денного. Звернення надійшли від городян, депутатів міської ради, керівників виконавчих органів міської ради, та підприємств, громадськості, від Управління патрульної поліції.

Як завжди обговорювали питання встановлення світлофорних об’єктів і дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки; у тому числі узгодили облаштування майданчиків для паркування транспортних засобів на 15-20 машиномісць за адресою: вул. Новікова, 17 та на 10 машиномісць по вул. Єгорова, 39.

Серед іншого розглянуто питання від начальника УЖКГ Антона Ковалевського  щодо ліквідації незаконної автомобільної ґрунтової дороги на перехресті пр. Гвардійського та вул. Донецькій біля лабораторного корпусу СНУ ім. Даля шляхом перекриття бетонними півсферами.

Також комісія вирішила доручити відповідним виконавчим органам розробити кошторисну документацію для облаштування зупиночного комплексу громадського транспорту біля Податкової інспекції.

Узгоджено встановлення півсфер біля СЗШ №14 та біля житлового будинку № 109 по вул. Гагаріна.

Заслухавши генерального директора КП «СТрУ» Олексія Постильгу щодо перенесення нерегульованого пішохідного переходу з дорожньою розміткою на проїжджій частині по вул. Вілєсова від зупинки тролейбусів кінцевої зупинки «Кільце-депо» на кілька метрів у бік шосе Будівельників, головуючий на засіданні Олександр Ольшанський доручив ВКБ міської ради спільно з КП «СКС» взяти це до уваги у плануванні роботи на 2020 рік і нанести розмітку та встановити відповідні дорожні знаки відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху даної ділянки автошляху.

Також гендиректор Тролейбусного управління виступив з пропозицією встановлення знаку «зелена стрілка» на рівні червоного сигналу світлофора на проїжджій частині пр. Гвардійського в напрямку руху кінцевої зупинки «Кільце Депо». Ця міра запропонована для того, щоб запровадити нову схему організації тролейбусного руху, а саме: тролейбус, що рухається по Гвардійському проспекту, міг повернути на вулицю Курчатова. Комісія цю пропозицію узгодила, на черзі – узгодження з відділом безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області та встановлення дорожнього знаку.