Засідання комісії з безпеки дорожнього руху

11-10-2018

9 жовтня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва відбулося чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху.

Членами комісії були розглянуті та позитивно вирішені наступні питання:

1. Встановлення дорожніх знаків «Зупинка заборонена» із табличкою «з 20.00 до 08.00 години» на ділянці вул. Єгорова - вул. Гоголя біля «Центрального ринку».

2. Визначення можливості розміщення майданчика для паркування транспортних засобів на 4 машиномісця в районі магазину промислових товарів по вул. Курчатова 5.

3. Внесення змін у цільову програму та розробка кошторисної документації щодо облаштування парковок по вулицях Сметаніна, Партизанській, Танкістів, бульварі Дружби Народів, проспекту Гвардійський.

4. Перекриття наскрізного руху біля будинку по вул. Новікова 13-а шляхом встановлення дорожніх знаків на в’їзді до мікрорайону 5.33 «Пішохідна зона», 5.34 «Кінець пішохідної зони» та 3.1 «Рух заборонено».

5. Облаштування засобами примусового гальмування ділянок автошляхів біля СЗШ № 1, 5, 11 та КВУЗ «Сєвєродонецької музичної дитячої школи».

6. Встановлення дорожнього знаку 3.34 «Зупинку заборонено» на опорі № 45 біля адмінбудівлі ЛОДА-ОВЦА.

7. Заборони відстою комерційного транспорту на тролейбусній зупинці «Центральний ринок» в напрямку до пр. Центрального шляхом направлення до Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської обласної державної адміністрації звернення про розірвання договору із перевізником на даному маршруті за чисельних порушень ПДД, а до Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції, Управління Укртрансбезпеки України у Луганській області та ПП «Комфорт-Авто» листів із вимогою припинення порушень ПДД.

8. Встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід» та нанесення відповідної дорожньої розмітки по пр-ту Гвардійський в бік вул. Курчатова біля магазину «АТБ».

9. Погодження дозволу на облаштування за кошти власника закладу «Голден Палац» пішохідного переходу, встановлення відповідних знаків, облаштування виходу на пішохідний перехід та нанесення шумової розмітки.

10. Демонтаж бетонного блоку та встановлення бетонних півсфер по вул. Гагаріна, 80 і Космонавтів, 2.

Управлінню Національної поліції у Луганській області рекомендовано здійснювати профілактичну діяльність спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень та здійснювати контроль за виконанням правил дорожнього руху його учасниками на вищезазначених дорожніх ділянках міста.

Питання встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вул. Танкістів - пр. Хіміків вирішено розглянути після відповідного висновку відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області.

На розгляд міської комісії з демонтажу тимчасових споруд на території м. Сєвєродонецька направлено питання демонтажу кіоску біля ринку «Успіх», який обмежує видимість дорожнього руху на перехресті пр-т Гвардійський – вул. Курчатова.

Щодо подовження міського маршруту №102/12 до садівничих товариств «Мічурінець-1» та до мосту «Мічурінець-2» (сел. Щедрищеве) виїзна комісія провела обстеження вуличних доріг сел. Щедрищеве та дійшла висновку, що подовження цього маршруту не можливе за вказаними перевізником причинами, а саме: відсутність твердого дорожнього покриття, розворотних кілець, вузького проїзду. Вирішено рекомендувати ВКБ звернутися до міськради з запитом щодо виділення коштів на розроблення проекту капітального ремонту вуличних доріг сел. Щедрищеве.

Питання перекриття проїзду до кварталу напроти будинків по вул. Гоголя, 22, 22а та по вул. Силікатна, 1-6 вирішено розглянути на виїзній комісії.

Рекомендовано КП «СКС» звернутися з бюджетним запитом до Сєвєродонецької міської ради щодо виділення коштів на проведення ремонтних робіт дощоприймачів згідно акту обстеження.

Звернення мешканців пр-ту Хіміків, буд. 35 та 35а щодо перекриття наскрізного проїзду через двір і санітарне становище виконане.

Декілька важливих питань залишається на подальшому контролі комісії:

- колективне звернення мешканців буд. Науки 5, щодо облаштування зупинки громадського транспорту дорожнім знаком 5.41.1 «Зупинка громадського транспорту»;

- капітальний ремонт місць паркування за адресою пр. Космонавтів (район Храму);

- створення служби організації дорожнього руху;

- обрізка дерев;

- зовнішнє освітлення.

Як зазначив перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, успішне виконання більшості з прийнятих рішень можливе за умови їх фінансування з місцевого бюджету.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку міськради

Матеріали по темі:

Засідання комісії з безпеки дорожнього руху (03.09.2018)

Комісія з безпеки дорожнього руху (01.08.2018)

Засідання комісії з безпеки дорожнього руху (11.05.2018)

Засідання комісії з безпеки дорожнього руху (06.03.2018)