Засідання балансової комісії від 21.05.2018 р.

23-05-2018

21 травня в приміщенні Сєвєродонецької міської ради п’яте засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік під головуванням начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського.

Комісією було розглянуто результати фінансово-господарської діяльності підприємств та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік:

- КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

- ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня»;

- Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради;

- Відділу культури Сєвєродонецької міської ради;

- Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради.

Члени комісії: заступники міського голови, депутати Сєвєродонецької міської ради, керівники відділів та спеціалісти міськради активно приймали участь в обговоренні особливостей фінансово-господарської діяльності означених комунальних підприємств, установ і організацій, результатів їх діяльності за 2017 рік та перспектив їх розвитку.

Начальник відділу контрольно-ревізійної та договірної роботи міськради Олександр Дегтярьов зазначив, що законними підставами використання положень міжгалузевих та галузевих угод є легалізація комунального підприємства у відповідних реєстрах, зокрема в Єдиному реєстрі суб'єктів соціального діалогу в сфері ЖКГ (ЄРССД) на що вкотре звернув особливу увагу керівників комунальних підприємств.

Активно обговорювалися питання впровадження медичної реформи за участю Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради. На запитання голови балансової комісії Олександра Ольшанського, першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва, заступника міського голови Інни Фесенко, депутатів міської ради Ігоря Буткова та Олени Ніжельської, члена виконкому Аркадія Коростельова стовно даної теми вичерпно надав відповідь начальник Управління охорони здоров’я міськради Роман Водяник.

Заступник міського голови Інна Фесенко, як профільний заступник, особливо відзначила ефективну роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради, наголосивши на його соціальному призначенні та необхідності для населення міста.

Поза увагою комісії не залишилися і нагальні проблеми ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня», які потребують оперативного вирішення. Балансова комісія прийняла рішення ініціювати збори акціонерів цього товариства з метою вирішення на них питання подальшого розвитку та функціонування товариства.

За підсумками засідання балансової комісії: діяльність КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго», Відділу культури, Управління охорони здоров’я та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради визнано задовільною, а діяльність ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня» - незадовільною.

Фонд комунального майна

Сєвєродонецької міської ради