Засідання балансової комісії 07.05.2019

08-05-2019

Сьомого травня під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського

в приміщенні міськради відбулося чергове засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік (Комісії).

На розгляд Комісії були винесені результати фінансово-господарської діяльності підприємств та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік:

- ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня»;

- КП «Сєвєродонецьккомунсервис»;

- КП «Сєвєродонецькліфт»;

- КП «Комбінат шкільного харчування»;

- Відділу капітального будівництва Сєвєродонецької міської ради;

- КП «Житлосервіс «Промінь»;

- Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність».

У зв’язку із перебуванням директора СДЮК «Юність» на лікарняному балансова комісія одноголосно прийняла рішення перенести розгляд фінансово-господарської діяльності СДЮК «Юність» за 2018 рік.

Голова балансової комісії Олександр Ольшанський зазначив: «Основним завданням балансової комісії є проведення аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ і організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за підсумками роботи у 2018 році та визначення їх фінансового стану, а також здійснення контролю за виконанням умов контрактів, укладених з керівниками комунальних підприємств, установ і організацій територіальної громади міста й надання оцінки ефективності управління підприємствами, установами та організаціями комунальної власності. Хочу відзначити, що члени комісії: заступники міського голови, депутати Сєвєродонецької міської ради, керівники відділів та спеціалісти міської ради підходять до кожного засідання балансової комісії зі всією відповідальністю, активно приймають участь в обговоренні нагальних питань кожного комунального підприємства, установи, організації територіальної громади м. Сєвєродонецька, висловлюють дієві пропозиції та надають рекомендації щодо подальшого ефективного розвитку кожного підприємства, організації чи установи. Сьогоднішнє засідання не стало винятком».

За результатами засідання балансової комісії вирішено діяльність Відділу капітального будівництва Сєвєродонецької міської ради та КП «Сєвєродонецьклфіт» за 2018 рік визнати задовільною; діяльність КП «Сєвєродонецьккомунсервис» за 2018 рік - незадовільною; діяльність КП «Житлосервіс «Промінь», КП «Комбінат шкільного харчування» та ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня» за 2018 рік - прийняти до відома.