Запрошуємо на воркшоп з написання проєктів Громадського бюджету!

22-04-2021

Шановні мешканці!

Запрошуємо на воркшоп з написання проєктів Громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади, що відбудеться 26 квітня 2021 року!

Громадський бюджет Сєвєродонецької міської ТГ – це ініціатива, яка надає можливість мешканцям реалізувати свої ідеї з покращення та розвитку громади.

Цей воркшоп буде корисним та цікавим для тих мешканців, які:

• мають бажання подати проєкт громадського бюджету, але потребують допомоги в оформленні та розрахунку бюджету проєкту;
  • мають ідею з покращення та розвитку громади, але потребують підтримки від мешканців громади;
  • знають, як зробити громаду більш комфортною, але не знають з чого почати.

Учасники та учасниці воркшопу отримають кваліфіковану допомогу в написанні проєктів, матимуть можливість отримати консультацію від представників Координаційної ради з питань громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади,  познайомляться з однодумцями у просуванні креативних ідей щодо покращення своєї громади!

Участь у воркшопі безкоштовна.

Реєстрація за посиланням:

]]>https://forms.gle/4keoFzzdo6Jk4Cuk8]]>

Дата та час проведення:

26 квітня 2021 року з 14:00 до 16:00

Місце проведення: онлайн на платформі Microsoft Teams

Фасилітатори та спікери заходу:

Анна Ніколенко-Баєва, директорка з організаційного розвитку АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад»;

Ірина СТАСЮК, експертка з питань громадського бюджету АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад»;

Ірина КУЛИК, експертка з питань громадського бюджету АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад»

Марина БАГРІНЦЕВА, заступник голови Координаційної ради з питань громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади, начальник фінансового управління Сєвєродонецької міської ВЦА

Поліна ЧЕРНИХ, секретар Координаційної ради з  питань громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади, заступник начальника фінансового управління - начальник відділу фінансів Сєвєродонецької міської ВЦА.

За додатковою інформацією можна звернутися до фінансового управління Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за телефоном: 40358

ВОРКШОПУ З НАПИСАННЯ ПРОЄКТІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Спікери

Підключення та реєстрація учасників

Вступ. Вітальне слово.

Ірина Стасюк, експертка з питань громадського бюджету АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад»

Ірина Кулик, проєктна менеджерка АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад»

Принципи громадського бюджету.

Основні зміни у Положенні про громадський бюджет Сєвєродонецької міської територіальної громади у 2021 році.

Запитання – відповіді

Як якісно підготувати проєкт на громадський бюджет?

Детальне ознайомлення з формою заявки, формування бюджету

Ірина Кулик, проєктна менеджерка АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад

Запитання - відповіді.   Підведення підсумків.

Ірина Кулик, проєктна менеджерка АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад

Фінансове управління