Заключне засідання балансової комісії

29-05-2018

Заключне - сьоме засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік під головуванням начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського - відбулося 24.05.2018 року.

Комісією було розглянуто результати фінансово-господарської діяльності підприємств та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік:

- КП «Центральний парк культури м. Сєвєроднецька»;

- Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради;

- Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сєвєродонецької міської ради;

- Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність»;

- УКВ ВК «Сєвєродончанка».

За підсумками засідання балансової комісії діяльність відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради визнана задовільною. Враховуючи соціальне призначення та плідну роботу установи за 2017 рік, діяльність Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сєвєродонецької міської ради визнана доброю. Діяльність УКВ ВК «Сєвєродончанка» прийнята до відома, Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» визнана незадовільною.

Членами балансової комісії були надані рекомендації директору КП «Центральний парк культури м. Сєвєродонецька» щодо подальшого розвитку підприємства та вдосконалення його фінансово-господарської діяльності.

За результатами семи засідань балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік голова комісії Олександр Ольшанський зазначив: «Вважаю, що цьогорічна балансова комісія з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька плідно попрацювала, розглянувши фінансово-господарську діяльність 32 комунальних підприємств, установ та організацій. Балансовою комісією виділені актуальні проблеми кожного суб’єкта та надані пропозиції щодо вирішення цих проблем. Слід зазначити, що з метою покращення функціонування комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька потрібна злагоджена робота всіх: і депутатського корпусу, і керівництва міської ради, і структурних підрозділів Сєвєродонецької міської ради. Пропозиції балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік будуть спрямовані на розгляд виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради у вигляді відповідного проекту рішення».

Фонд комунального майна міськради