Заходи до Дня Державного Прапора України

20-08-2021

Шановні жителі Луганщини! Пропонуємо вашій увазі розклад обласних урочистостей до Дня Державного Прапора України, що відбудуться в Сєвєродонецьку 23 серпня 2021 року.

8:30 Офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України (просп. Центральний 59).

9:30 Флешмоби: «Україна – єдина!» та «Музика єднає Україну» з одночасним відтворенням живого контуру карти України та виконанням пісні Тараса Петриненка «Україна» (центральні площі адміністративних центрів громад області).

10:00 Вистава Хмельницького театру ляльок «Дивень» (сквер площі Перемоги).

15:00 Територія книги: зустріч з відомими українськими письменниками та літераторами (мала сцена, сквер площі Перемоги).

16:00 Територія майстрів: виставка-ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Зроблено з любов’ю».

17:00 Фан-зустріч з відомим українським реп-виконавцем Ярмаком.

18:00 Святковий концерт за участю відомих українських гуртів та виконавців (головна сцена, площа Перемоги).

20:00 Відкриття мультимедійного LED-екрана у формі малого Державного Герба України (проспект Хіміків, 28).

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/oblasni_zahodi_do_dnya_derzhavnogo_pra...]]>