Загальноміська толока

25-04-2018

Щороку 21 квітня українці відзначають День навколишнього середовища. За ініціативи Кабміну з 2010 року в цей день традиційно проводиться Всеукраїнська щорічна акція з благоустрою «За чисте довкілля» і День благоустрою територій населених пунктів.

У Сєвєродонецьку в передостанню субботу квітня також відбувся загальноміський суботник.

З 8 ранку у скверах, парках, лісосмугах, на центральних вулицях і проспектах кипіла робота. Основні локації були визначені заздалегідь. Кожен, хто долучився до весняної толоки, працював на своїй ділянці.

За інформацією управління ЖКГ, участь у суботнику взяли близько трьох тисяч осіб з 200 підприємств, установ, громадських організацій та міських осередків політичних партій.

У сквері біля Сєвєродонецької міської ради працювали посадовці.

Керівництво міста намагалося побувати всюди, де благоустроєм займалися працівники інших установ, організацій та просто небайдужі городяни.

Під час суботника було прибрано пісок на проспектах Центральному,Гвардійському і Космонавтів, бульварі Дружби народів, вулицях Першотравневій, Сметаніна, Донецькій, Гагаріна, Маяковського, Автомобільній, Ломоносова та інших.

Проведена санітарна очистка міст відпочинку сєвєродончан: скверів Гоголя і Горького, зеленої зони скверу по пр. Космонавтів, 25, території скверу «Дитяче містечко», навколо озер Чистого та Паркового і на території самого парку.

До наведення порядку в лісовій зоні вздовж об’їзної дороги долучилися представники міських та обласних силових структур. Тут працювало понад 100 спеціалістів з семи організацій.

В районі озера Чистого традиційно прибирали активісти міських громадських організацій та осередків політичних партій, різні підрозділи державних і обласних структур.

Транспортне та технічне забезпечення організували КП «Сєвєродонецьккомунсервис», управління ЖКГ та КП «Жилсервіс «Світанок».

Суботник вийшов масовим завдяки активній участі підприємств, установ та організацій. Завзято долучилися мешканці ОСББ. Всі дружно і злагоджено згрібали торішню траву і листя, прибирали побутове сміття, висаджували квіти і декоративні рослини та підфарбовували фасади будівель, бордюри, дитячі майданчики і паркани.

За інф. «СВ»