«ЗА ВСЕ, ЩО МАЮ, ДЯКУЮ ТОБІ»

11-05-2019

У житті кожної людини є свої, особливі свята, які викликають найтепліші асоціації та почуття. Проте, є серед них і такі, що здатні об'єднати не лише декілька людей, а і усю країну, зокрема, День матері. Саме у травні, коли вся земля пишно вбирається весняними квітами та молодою зеленню, люди виповнюють подяку материнській самопожертві і відзначають це ніжне свято.

10 травня у міському Палаці культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню матері під такою назвою «За все, що маю, дякую тобі».

З щирими привітаннями і словами вдячності за відповідальне виховання підростаючого покоління українців звернулася до матусь заступник міського голови Ірина Степаненко: «Що може бути краще напередодні такого гарного свята, ніж слово мама, матуся, рідна ненька. Споконвіку мати була берегинею дому, ласкою, добром, світом у віконці, красою всього миру. Ми – українці – дуже поважаємо своїх матерів, тому що вони нас виховали, повели у життя, і поки вони з нами, ми будемо почувати себе дітьми. Я бажаю усім мамам здоров`я, щастя, нехай діти поважають, бережуть і захищають вас».

Приємним продовженням концертної програми стала церемонія нагородження багатодітних матусь та матусь-героїнь за їх материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей. Грамотами та цінними подарунками від виконкому Сєвєродонецької міської ради нагороджено Наталію Сухіну, Дар’ю Ялпуту, Світлану Попову, Дар’ю Капустіну, Анастасію Чернишеву, Аліну Агафонову, Байрамову Гусейнгула кизи; Олену Городенко, Марину Красавську, Анну Пітніцьку, Олену Дубовську, Ірину Білич, Вікторію Шишкіну, Ольгу Константинову, Олесю Сімейко, Ірину Чернишову, Олену Щербак, Наталію Костюренко, Олену Стовбу, Ганну Гарбузюк.

І звичайно, не залишилися осторонь від поздоровлень на День матері і наші маленькі талановиті сєвєродончани. Підготовлені ними музичні і естрадні номери, щире і старанне виконання зігріли буквально кожне материнське серце. До святкової програми увійшли виступи театру естрадного шоу Магік, яскрава и вражаюча своєю музичною різноманітністю концертна програма за участі викладачів та вихованців СДМШ № 1. Проте, особливою родзинкою для глядачів став номер, підготовлений студією аніматорів «Фанати свята» СДЮК «Юність». Він у буквальному сенсі цього слова емоційно «розкачав» увесь зал.

Бути батьками непросто і дуже відповідально, але в той же час - великий дар, хоча б тому, що одного разу і уперше вимовлене дитиною слово "мама", назавжди робить жінку по-справжньому щасливою. В день матері у кожного з нас є ще один привід сказати своїй найріднішій людині про свою щиру любов, подякувати за щоденну і невтомну турботу. Саме мати знає відповідь на будь-яке наше питання, здатна беззастережно пожертвувати усім заради своїх кровинок. Наші мами - це ніжні руки, теплі обійми, запашний хліб і важливі слова підтримки, коли так нестерпно болить душа, а головне, саме вони, як ніхто інший, здатні навчити нас творити добро, співчувати, самовіддано любити свою землю та бути справжніми патріотами своєї Батьківщини.