З ПОШАНОЮ ДО ВСІХ ЗАХИСНИКІВ

17-10-2017

У переддень свята - Дня захисника України та Дня українського козацтва - в  Сєвєродонецьку відбулись міські урочистості.

За участю керівництва обласної державної адміністрації на чолі з Юрієм Гарбузом та за участю керівництва міської ради відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України Олександру Радієвському. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять тих, хто ціною свого життя захищав нашу країну.

Звертаючись до присутніх в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зазначив : „Сьогодні ми низько вклоняємося загиблому Олександру Віталійовичу Радієвському – воїну, який віддав життя за мир на Луганщині й у нашому Сєвєродонецьку, а разом з тим ми пам`ятаємо всіх воїнів, які в різні часи боролися за суверенітет, цілісність і недоторканість кордонів нашої країни. Пам`ятник йому - нагадування всім нам, якою ціною дістався нам мир і можливість жити саме тут, в Сєвєродонецьку, на Луганщині, розбудовувати нашу країну і наше рідне місто. Сьогодні я хочу поздоровити вас, славетних воїнів, від імені міського голови, Сєвєродонецької міської ради, хочу привітати містян зі святом Дня захисника України, привітати представників українського козацтва. Бажаю всім миру та злагоди в суспільстві”, - наголосив Сергій Зарецький.

Вшановуючи пам`ять загиблих сєвєродончан під час проведення антитерористичної операції на сході України, містяни поклали квіти до меморіальних дощок Юрію Гуртяку та Миколі Литовку.

З метою увічнення пам`яті загиблих захисників України на алеї Пам’яті та Слави Захисників України урочисто закладено і відкрито перший камінь на місці майбутнього встановлення пам’ятного Знаку загиблим воїнам АТО.

На думку присутніх, тепер це місце завжди нагадуватиме про земляків, яким не судилося повернутися живими. Цей Знак - пам`ять про всіх, хто зробив крок у безсмертя.

Право урочистого відкриття пам`ятного знаку було надано молодшому сержанту Сергію Щеблетову і дітям загиблих героїв Ангеліні Гуртяк та  Єлизару Шинковенко. На знак пам`яті та шани учасниками заходу було викладено тризуб зі скляних лампадок.

У міському Палаці культури з нагоди свята для військових відбулись урочистості та святковий концерт. В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький привітав солдат, офіцерів, ветеранів військової справи – всіх, хто сьогодні став на захист України та свого міста, хто боронить  суверенітет держави та зміцнює її національну безпеку. Побажав, щоб День захисника України завжди святкувався під покровом мирного неба.

За сумлінне виконання обов`язків, високу відповідальність та з нагоди Дня захисника України грамотами міської ради та подарунками керівництво міста нагородило співробітників Управління патрульної поліції в м. Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному, військовослужбовців 7-ї окремої автомобільної санітарної роти, 53-ї Окремої механізованої бригади Сєвєродонецького міського військового комісаріату, співробітників Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області та Головного управління ДСНС України в Луганській області.

Присутніх привітали також військовий комісар Сєвєродонецького міського військового комісаріату, полковник Олег Чехута, військовослужбовець 58-ї окремої мото-піхотної бригади Василь Музика та генерал-майор українського козацтва, спілки  козацьких організацій України Луганській області Геннадій Марченко.

Концертну програму для військових підготували: камерний педагогічний ансамбль Сєвєродонецької дитячої музичної школи №2, творчі колективи міського Центру дитячої та юнацької творчості та міського Палацу культури, спеціальний підрозділ національної поліції ГУНП в Луганській області „Корд” (корпус оперативно-раптової дії).

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради