З нагоди професійного свята у Сєвєродонецьку нагородили рятівників (+ ВІДЕО)

17-09-2021

В Сєвєродонецьку з нагоди Дня рятівника відбулися урочистості та виставка рятівної спецтехніки.

Нагородження рятівників та урочистий концерт проходили в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.

Від обласної влади працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій вітав та нагороджував перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов.

Обласний центр представляв керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, який привітав рятівників Луганщини, що з честю та гідністю виконують свої обов’язки, підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і прагнуть якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги з професійним святом та побажав подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – захисту життя людей!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особистий внесок у захист території і населення від наслідків надзвичайних ситуацій та з нагоди Дня рятівника Олександр Стрюк нагородив Грамотами Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації та цінними подарунками - годинниками з символікою міста найкращих сєвєродонецьких працівників ГУ ДСНС України у Луганській області:

- капітана служби цивільного захисту КОВРОВА Олексія Миколайовича, начальника 36 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону;

- капітана служби цивільного захисту ЮВЧЕНКА Сергія Геннадійовича, начальника 12 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону.

Начальник ГУ ДСНС в Луганській області Михайло Пшик подякував владу за співпрацю та увагу до рятівників.

Шанувальники такої важливої і мужньої професії, як рятівник, зазначили: «Молодці! Підготували таке свято. Діти в захваті. Так тримати! Молоде покоління повинно вчитися чомусь доброму на прикладі цих мужніх людей, які відзначають своє професійне свято. Здоров'я всім, успіхів, удачі!» та «Молодці! Дійсно креативно і пізнавально!»

Використано світлини з ]]>https://www.facebook.com/lugdsns]]> та ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/vi_rozminovuiete_miscya_urazhennya_vorozhoyi_artileriyi_priborkuiete_lisovi_pozhezhi]]>

Средняя: 5 (2 оценок)