З нагоди Дня Соборності України у Сєвєродонецьку поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Івану Франку

22-01-2022

22 січня з нагоди Дня Соборності України в Сєвєродонецьку відбулося покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Івану Франку, видатних діячів нашої історії, які підносили ідею єдності України.

Споконвічна мрія українського народу жити в єдиній соборній незалежній державі втілилася в акті єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

В урочистому заході взяла участь делегація на чолі з Сергієм Гайдаєм від Луганської облдержадміністрації. Олександр Стрюк очолив делегацію Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації. Прибули керівники та представники структурних підрозділів і територіальних органів центральних органів виконавчої влади, територіальних громад області, силових структур, громадськість.

Соборність – це не тільки пам'ять про історичне минуле, це потреба сьогодення в наполегливій праці заради України.

Лише в єдності, злагоді й любові ми досягнемо процвітання соборної незалежної демократичної України!

Ми - єдині! Ми – це Україна!

З Днем Соборності!

*** 22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Средняя: 5 (2 оценок)