З любов’ю до дітей: у Сєвєродонецьку влада організувала безкоштовні атракціони

26-04-2019

Завдяки керівництву та депутатам Сєвєродонецької міської ради 250 дітей з багатодітних сімей, сиріт, позбавлених батьківського піклування, учасників бойових дій в зоні АТО і ООС та інших пільгових категорій змогли безкоштовно відвідати парк атракціонів, що розмістився біля Льодового Палацу спорту.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук вручив подарункові благодійні запрошення малечі, що була запрошена на свято:

«Дорогі діти, я знаю, що у вас сьогодні свято, а щоб воно було ще й надзвичайно приємним, я хочу вам вручити ці запрошення на участь в атракціонах. І відвідати їх ви можете від сьогоднішнього дня і до понеділка».

Крім того, Вячеслав Петрович подякував колективу СДЮК «Юність» за музичний і танцювальний супровід заходу та конкурси і розваги.

В.о. міського голови, коментуючи для ЗМІ влаштовану благодійну акцію, звернув увагу, що міська влада і надалі планує подібні заходи завдяки спільній роботі команди, що працює на благо Сєвєродонецька.

Депутат міської ради, начальник служби у справах дітей міськради Юлія Кочина зазначила: «Міська рада організувала забезпечення благодійними запрошеннями дітей пільгових категорій, а ми спільно з Управлінням праці та соціального захисту населення займалися їх попередньою видачою».

Депутат міськради Андрій Гавриленко підкреслив: «Це стало хорошою традицією, коли Сєвєродонецька міська рада запрошує на свята такі атракціони. Це допомагає відчути свято як дітям, так і дорослим», та подякував керівнику атракціону з Полтавщини.

А за словами підприємця-керівника атракціонів з міста Кременчука, він з радістю погодився на пропозицію міської влади та був приємно вражений, що у Сєвєродонецьку звернулися з пропозицією провести благодійну акцію на безкоштовні атракціони дітям пільгових категорій.

Діти, які відвідали у цей день атракціони, були надзвичайно задоволені, а їхні батьки і близькі висловлювали щиру подяку за надану у ці нелегкі часи можливість малечі відчути справжню радість, щастя і людську теплоту.

До речі, не втрималися від бажання поринути у дитинство і деякі дорослі та журналісти.  На думку усіх присутніх свято для дітей дійсно вдалося.