Юні сєвєродончани - переможці міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»

12-07-2021

Вихованці Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості стали лауреатами Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»

В проєкті-конкурсі взяли участь 729 конкурсантів з 14-ти країн світу. Шевченкове слово звучало 23-ма мовами світу.

За підсумками конкурсу в номінації «Мій Шевченко: музично-театральний» перемогли:

1. Єлизавета Косогова, вихованка театрального гуртка «ТАНДЕМ» (керівник Інна Жорнік) – диплом І ступеня;

2. Зразковий Оркестр народних інструментів та Катерина Жданова  (керівник Людмила Асколкова) – диплом І ступеня;

3. Зразковий дитячо-юнацький вокальний ансамбль «Усмішка» (керівники Ольга Панаріна та Роман Черних) – диплом ІІ ступеня.

У номінації: «Мій Шевченко: літературний» диплом І ступеня присуджено Яні Петровій, вихованці гуртка «Журналістика» (керівник Олеся Петрова).

Диплом ІІ ступеня в номінації: «Відеоформат: читана» присуджено Катерині Ковальовій, вихованці гуртка «Студія аніматорів» (керівник Дар’я Попенко).

У номінації: «Мій Шевченко в художньо-прикладному втіленні» переможцями стали вихованки гуртка «Малювання» Софія Полупан (диплом ІІ ступеня), Васюра Єлизавета (диплом ІІІ ступеня) та Софія Власова (диплом ІІІ ступеня) (керівник Ірина Юшко).

Міжнародний проєкт-конкурс започатковано Міжнародною Лігою «Матері і сестри – молоді України» на чолі з Послом Миру, народною артисткою України Галиною Яблонською за підтримки Національної Ради жінок України, Міністерства культури України та Товариства «Знання». І проводиться з 2016 року з метою сприяння входження української держави до світового інформаційного простору завдяки творчості величної постаті Тараса Шевченка та привернення уваги світової спільноти до сучасних проблем України.

Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості