XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

16-11-2017

21 - 24 листопада 2017

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:

Металообробка (металообробні технології, обладнання)
УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
Гідравліка. Пневматика
Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
Підйомно‑транспортне, складське обладнання
Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)