Ви тут:

Вячеслав Ткачук зустрівся з трудовим колективом Льодового Палацу спорту

24-01-2019
Категорія: 

23 січня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів зустріч з трудовим колективом Льодового Палацу спорту та повідомив про підписання ним та отримання Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності будівлі Льодового Палацу спорту у власність територіальної громади міста Сєвєродонецька. 

«Віднині перлина нашого міста - Льодовий Палац спорту – попри всі спроби незаконно його у нас відібрати – повернувся у власність територіальної громади. Завдяки нашій спільній позиції та допомозі всіх небайдужих, а що головне – Закону, нам разом вдалося не дати «РВС-банку» поцупити у міста Льодовий Палац. Дякую трудовому колективу закладу за те, що весь цей час ви спільно берегли споруду. Дякую усім спонсорам, які протягом трьох місяців закупляли паливо для котельної та не дали розмерзнутися опалювальній і каналізаційній системам Палацу, а також загинути пальмам, фікусам та іншим рослинам, які росли тут кілька десятків років. Я дуже пишаюся тим, що ми, сєвєродончани, змогли об’єднатися разом, незважаючи на особисті відносини, фінансові статки, політичні уподобання та все інше задля збереження гордості нашого міста», - заявив в.о. міського голови. 

Вячеслав Ткачук поспілкувався з працівникам та окреслив завдання щодо подальшої роботи - функціонування Дитячо-юнацької спортивної школи №4, яка буде розміщена в будівлі Льодового Палацу спорту.

Також в.о. міського голови після ознайомлення зі станом інфраструктури споруди надав доручення керівництву закладу щодо невідкладної підготовки Програми розвитку Льодового Палацу спорту та облаштування льодового покриття.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
1276
0