Вячеслав Ткачук: «Вимагаю не розслаблятися і прискоритися!»

26-07-2019

24 липня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів чергову виїзну нараду по введенню в експлуатацію дитячої виховної установи загального розвитку №43 «Веселка», під час якої було оглянуто стан виконання поставлених завдань та протокольних доручень.

В нараді взяли участь заступник міського голови Ірина Степаненко, керівники відділу освіти та відділу капітального будівництва, підрядники. Згідно узгодженого графіка закінчені роботи з зовнішнього електропостачання, освітлення, ремонту покрівлі над басейном. Закінчено монтаж облданання та облаштування приміщень ДНЗ.
     Вячеслав Ткачук підкреслив: «Я бачу зміни і виконання графіка робіт. Дякую вам за вашу працю та відповідальність. Це забезпечить відкриття дитячого садка в зазначений термін. Але є недільне відставання в ремонті павільйонів, не вчасно розпочато монтаж огорожі. Є недоліки в облаштуванні аварійних виходів.  Хочу ще раз підкреслити, що до 10 серпня всі будівельні роботи повинні бути закінчені. До того ж, якісно і кваліфіковано. З 10 серпня прошу відділ капітального будівництва міськради розпочати процедуру підписання акту введення в експлуатацію. Вимагаю не розслаблятися і прискоритися! Головне завдання для відділу освіти, щоб в цей дитячий садочок на 1 вересня були набрані та сформовані групи малечі з навколишніх мікрорайонів. Щоб не сталося так, що після відкриття дитсадочка, залишилися діти, яким треба буде їхати в сад в інший район міста», - зазначив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та додав: «На черговій сесії міськради, яка відбудеться найближчим часом, буде розглянуте питання щодо додаткового виділення коштів на придбання ігрових майданчиків. З огляду на конструктивність і велике бажання більшості депутатського корпусу в розвитку та благоустрою території міста, вирішення соціальних проблем, які накопичувалися роками, ми сподіваємося на позитивне рішення».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 3 (2 оценок)