Вячеслав Ткачук провів зустріч з ветеранським активом міста

20-05-2019

17 травня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів заплановану зустріч з ветеранським активом міста.

Під час спілкування йшлося про святкування ювілейної дати - 85-ї річниці з дня заснування Сєвєродонецька. Ветерани зазначили, що приємно вражені та задоволені тими позитивними змінами, які відбуваються у Сєвєродонецьку з приходом у міськраду нової команди та активною роботою депутатського корпусу задля відродження міста.

Вячеслав Ткачук розповів присутнім про програми та напрямки роботи, які є в Сєвєродонецьку щодо підтримки і допомоги ветеранам та наголосив: «Ми давно планували цю зустріч. Це добре, що ви бажаєте знати інформацію про стан справ в місті і що робиться міським керівництвом, які приймаються важливі рішення міськради і виконкому з перших вуст від першого керівника. А найголовніше, ви бажаєте чути відповіді на хвилюючі питання. У цьому і полягає зворотний зв'язок. Ми повинні чути один одного. За рішенням КМУ ми втратили газету міської ради, але ми в пошуках вирішення проблеми. Ви люди з багатим життєвим досвідом та завжди готові поділитися цікавими ідеями і пропозиціями. Такі зустрічі будуть регулярними. За допомогою таких спілкувань можна визначити шляхи вирішення найважливіших питань. Тим більше, що ви стояли біля витоків будівництва нашого міста, якому в цьому році виповнюється 85 років».

Запитав в.о. міського голови і про проблеми, які найбільш турбують сьогодні людей похилого віку.

На думку ветеранів, суттєвим питанням є забезпечення пільгового проїзду у міському пасажирському транспорті. Вячеслав Ткачук повідомив, що кожного дня на маршрути міста виходять близько 20 тролейбусів, які для Сєвєродонецька – фактично обласного центру Луганщини, є основним соціальним транспортом. СТрУ ніколи не було прибутковим, тому значні кошти депутати Сєвєродонецької міської ради спрямували на відшкодування проїзду громадян пільгових категорій.

Вячеслав Петрович також запевнив ветеранів, що міськрада найде рішення щодо сталого руху тролейбусного маршруту №6 в дачний район у весняно-осінній період.

Під час спілкування з в.о. міського голови ветерани також порушували питання соціального і медичного забезпечення, ремонту внутрішньоквартальних доріг, забезпечення ветеранам пільг, передбачених їм чинним законодавством тощо. Начальник управління праці та соціального захисту населення міськради Наталія Василенко докладно розповіла про надання соціальних послуг ветеранам.

Крім питань, що стосуються сфери міського господарства, ветерани задавали питання, що стосуються державної політики, проблем державного значення.

Голова міської ради ветеранів Володимир Корженко зазначив: «Ми вдячні, що у Сєвєродонецьку міська влада постійно підтримує ветеранів, допомагає нам, йде назустріч у всьому. А головне, що Вячеслав Петрович завжди відкритий до спілкування і особисто допомагає у вирішенні будь-яких питань, які хвилюють ветеранів».

Зі свого боку Вячеслав Ткачук щиро подякував ветеранським організаціям за роботу, за те, що вони беруть активну участь у життєдіяльності міста, за їхній неоціненний життєвий досвід та трудовий і військовий подвиг.

Наприкінці зустрічі Вячеслав Петрович запросив присутніх на урочистості з святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька і побажав ветеранам миру, міцного здоров’я і довгих років життя.