Вячеслав Ткачук: дороги Сєвєродонецька в 2020 році будуть відремонтовані

28-04-2020

Цього року ми продовжуємо відновлення інфраструктури міста, яка була занедбана за час 8 років керування містом Валентином Казаковим. Крім масштабних робіт з ремонту тротуарів, про які ми вже розповідали, у Сєвєродонецьку в 2020 році буде виконане поточний ремонт 27 вулиць у місті та 6 вулиць у селищах, що входять до складу Сєвєродонецька. Частина цих робіт вже виконана - проведено ремонт вулиць Ломоносова, Новікова та проспекту Центральний. Наразі виконуються роботи по вулиці Лисичанській. На черзі поточний ремонт вулиць Курчатова, Гагаріна, Вілєсова, Маяковського, Гоголя, Енергетиків, Смєтаніна, Півоварова, Ліщіни, Єгорова, Мєндєлєєва, Донецької, Лісної, Промислової, Автомобільної, Федоренко, проспектів Гвардійського, Хіміків, Космонавтів, шосе Будівельників, бульвару Дружби Народів, доріг до аеропорту та до міського кладовища, до дитячого табору «Лісова казка», доріг кварталу Щедрищево, вул. Кооперативна села Воєводівка, вул. Широкої селища Воронове, автошляху Метьолкіно-Сиротине, автодороги до району Щедрищево. Загалом на поточний ремонт доріг Сєвєродонецька цього року буде витрачено 12,1 млн.грн.

Передбачено, також, капітальний ремонт частини проспекту Гвардійського.