Вшанували людей елегантного віку

06-10-2017

Жовтень вступає в свої права з особливих дат. Світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, а Україна ще й День ветерана. З цієї нагоди у концертному залі Сєвєродонецької дитячої музичної школи №2 відбулися міські урочистості, на які були запрошені активісти ветеранського руху.
За дорученням міського голови Валентина Казакова з вітальним словом до них звернувся в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.
«Цей день – символ єдності поколінь, чудова можливість висловити ветеранам слова вдячності за багаторічну працю на благо Сєвєродонецька, любов до Вітчизни, мудрість, гідний приклад для сучасної молоді, – зазначив Сергій Вікторович. – Дякую за те, що ви і зараз залишаєтеся соціально активними. Живіть довго і щасливо, радійте успіхам дітей та онуків!».
Разом з заступником міського голови Олексієм Ярошем він провів церемонію нагородження. За активну участь у ветеранському русі, усвідомлену громадянську позицію, особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління подяками Сєвєродонецької міської ради та подарунками відзначено голову первинної ветеранської організації ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» Олександра Сергійовича Воронька, учасників війни Віктора Денисовича Євтушенка і Григорія Івановича Непрана, голову первинної організації військовослужбовців, звільнених у запас, Олексія Олександровича Акімова, учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні Василя Петровича Швиряєва, дітей війни Миколу Кириловича Роменського та Ольгу Андріївну Стадник, голову первинної ветеранської організації професійного будівельного ліцею Володимира Дмитровича Альошина.
Заслужених нагород були удостоєні й два колективи – народний хор ветеранів «Надія» міського Палацу культури (керівник Юрій Михайлович Чепелєв) та клуб ветеранів «Надвечір’я» територіального центру соціального обслуговування (керівник Варвара Юріївна Удовинова).
Поетичні привітання людям елегантного віку адресувала і заступник голови міської ради ветеранів Поліна Іванівна Сікоєва. Вона вручила подарунки від благодійного фонду «Луганщина – наш дім» з побажаннями довгих і щасливих років життя, здоров’я і благополуччя.
Музичні і пісенні сувеніри ветеранам підготували викладачі та вихованці ДМШ №2, а також колективи міського Палацу культури.

Інф. «СВ»