Впровадження електронної системи голосування в міській раді

09-12-2016

2 грудня у приміщенні Сєвєродонецької міської ради в присутності координатора проекту ЄС ПРООН Світлани Карпінської та першого заступника міського голови Аркадія Коростельова відбулося перше засідання тендерного комітету щодо проведення конкурсу з надання послуг по реалізації електронної системи голосування, відеотрансляції в он-лайн режимі.

Запрошення до участі у конкурсі було розміщено на сайті Сєвєродонецької міської ради та в газеті «Сєвєродонецькі вісті». За оголошений термін тендерну документацію запросили п’ять підприємств з Запоріжжя, Києва, Дніпра, Хмельницького та Харкова.

На розгляд тендерного комітету були надані запечатані цінові пропозиції з надання послуг у межах мікропроекту «Впровадження електронної системи голосування в міській раді м. Сєвєродонецьк». Під час засідання тендерної комісії конверти були розкриті. Подана в них інформація була занесена до протоколу. Зокрема, цінові пропозиції. Так, ТОВ «Сі-ЕЛ» м. Київ виступило з ціновою пропозицією 636 254,54 грн.; ТОВ «Мікросистема» м. Хмельницький – 710 тис. 744,21 грн., «ТФС ГМБХ» м. Запоріжжя – 744 тис. 655,19 грн. та Харківський національний університет радіоелектроніки – 268 тис. 876 грн.

Після розгляду комісією наданих матеріалів вони були передані для перевірки у відділ АСУтаТО Сєвєродонецької міської ради. Після їх вивчення в двотижневий строк відбудеться друге засідання тендерної комісії, на якій і визначиться переможець конкурсу.

За проведення і організацію конкурсу відповідає громадська організація САРГ за сприяння Програми розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – «Розумні міста»). До участі в конкурсі були запрошені підрядники з доброю репутацією, які мають сертифікованих виробників та ліцензії з надання послуг по реалізації електронної системи голосування, відеотрансляції в он-лайн режимі.

За матеріалами газети «Сєвєродонецькі вісті»