Вперше у Сєвєродонецьку до Дня міста - зірки світового рівня

27-05-2019

До 85-річчя Сєвєродонецька міська влада влаштувала досить масштабну концертну програму.

Концерт був наповнений різноманітним жанровим виконанням, динамікою, звуковими та світловими спецефектами. Величезна сцена та екран давали змогу спостерігати за дійством з різних місць. Особливо це стало при нагоді матусям з малюками: пряму трансляцію видно було найменшим сєвєродончанам.

Програма була настільки насичена та професійно спланована, що кожен номер притягував, по наростаючій готуючи глядача до фінальних виконавців. І не зважаючи на дощ, кожен залишався на емоційному підйомі.

Візит закордонних зірок світового рівня – найголовніша подія святкового вечора, адже зірки такого рівня не часті гості у Сєвєродонецьку, особливо для широкого загалу.

Команда зі Старобільська «PARADISE» підкорила публіку різноманітністю хореографічної постановки - їх танці полонили серця усіх глядачів. В.о. міського голови Вячеслав Ткачук вручив колективу відзнаку та подяки всім учасникам.

Артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України підготували концертну програму, яка подарувала неймовірні враження, святковий настрій та унікальну можливість поринути у чарівний світ музики й танцю. Більшість пісень супроводжувалися виступами балетної групи.

Найвідоміші світові хіти «Time to say good bay», «Luna Tu», «Historia de un Amor» (класичний кросовер, оперні, у жанрі болеро та естрадні композиції) в ідеальному виконанні заслужених артистів України Оксани Нестеренко та Леоніда Сандуленко примусили аудиторію, затамувавши подих, поринути в атмосферу кращих оперних традицій.

Соло на волинці та скрипці від Василя Нагорного та Сергія Борового дивувало приголомшуючою різноманітністю цих унікальних інструментів.

Після  виконання фінального «Попурі естрадних пісень» в.о. міського голови Вячеслав Ткачук і начальник відділу культури Тетяна Грачова подякували колективу за блискучий виступ, вручили коровай та геральдичний знак з символікою Сєвєродонецька художньому керівникові Павлу Пеньківському та подяки всім учасникам.

Публіка залишилась у захваті від харків’ян – Кавер групи Holiday band, яка виконала сучасні молодіжні, відомі поп-хіти як українських, так і зарубіжних виконавців. Кавери пісень були такими драйвовими, що на площі одразу запанував танцювальний настрій.

Високий і зацікавлений градус слухацького інтересу підігрівався очікуванням зірок зарубіжної естради світового рівня: груп Mr. President і Bad Boys Blue.

Без запізнень і очікувань зі сцени в.о. міського голови Вячеслав Ткачук оголосив: «Зустрічайте! Сьогодні для вас, дорогі сєвєродончани та гості міста, у цей святковий ювілейний день - закордонні зірки світового рівня!!!!!»

Німецька група Mr. President, що стала легендою у 90-ті завдяки своєму хіту Coco Jamboo, і євродиско-група Bad boys blue, утворена в Кельні в 1984 році, приїхали до Сєвєродонецька на запрошення Сєвєродонецької міської ради, де виступили на головній сцені міста на честь його 85-річчя.

Mr. President випустив найвідоміший альбом "We See the Same Sun", синглом якого став хіт "Coco Jamboo", що перекладається просто "красунчик", а музикальній риф композиції дає відчуття літа.

Bad boys blue за свою історію випустила близько тридцяти хітів-синглів, що потрапили до чартів багатьох країн світу, в тому числі і США. Сингл You're A Woman викликав справжній фурор у багатьох європейських країнах, моментально опинившись у першій десятці кращих пісень. Схоже, Bad Boys Blue винайшли секрет успіху, який тримається на вірності традиціям своїх головних хітів. Вони залишилися прихильниками того «незакомп’ютерізованного» звуку, який власне і прославив їх в середині 80-х. Вони зберегли при цьому традиції, які дорогі багатьом людям.

Природно, публіка знає цю музику і хіти. Відгуку було дуже багато: люди підспівували, окремі речі зарубіжні зірки навіть давали заспівати глядачам. Групи не просто виступали - вони веселилися разом з аудиторією.

Влаштоване міською владою на такому високому рівні ювілейне свято не залишило байдужим присутніх на урочистостях і концерті сєвєродончан і гостей міста. 85-й День народження вже увійшов до історії славного міста Сєвєродонецьк.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере