Володар бронзової сови –  команда СЗШ №4

11-05-2018

У Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся фінал міської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Вже традиційно до складу експертної комісії увійшли поважні гості: Н.В. Гаввіна, головний спеціаліст відділу освіти, та В.В. Мацегора, виконуючий обов’язки директора благодійного фонду «Заради майбутнього».
Ведучою гри за традицією виступила керівник Клубу інтелектуальних ігор, завідувач відділом гуманітарних та соціальних програм СМ ЦДЮТ Л.А. Циганкова.
Цього року у чемпіонаті взяли участь 560 учнів шкіл нашого міста та більше 40 батьків, але у фінал вийшли команди, що перемогли у своїй віковій категорії. Так, молодшу категорію представляли команди Сєвєродонецького НВК і СЗШ №13, середню – школи №10 та №12, а старшу – школи №4 і №8. Були також і дві команди гостей, що брали участь у фіналі поза конкурсом – команда інспекторів поліції по зв’язках з громадськістю та команда інспекторів служби запобігання надзвичайним ситуаціям.
Гра була напруженою і тримала інтригу до останнього поставленого запитання. Рахунок змінювався увесь час. Сподобалися гравцям фотозапитання. Відповіді на них були дуже розгорнуті та неочікувані, інколи – кумедні й саркастичні. Але врешті-решт, перемогу разом із бронзовою совою виборола команда СЗШ №4.
Бажаємо юним знавцям подальших успіхів і перемог!
Інф. Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості