В.о. міського голови Г.В. Пригеба зустрівся з представниками ОБСЄ в Сєвєродонецьку

13-05-2016

12 травня в.о. міського голови, секретар міськради Григорій Валентинович Пригеба провів зустріч з представниками міжнародної спостерігальної моніторингової місії ОБСЄ на чолі з Фєліксом Гісмєрою Барба.

Темою зустрічі стало обговорення ситуації в місті Сєвєродонецьку, її соціально-економічного та політичного стану. Фєлікс Гісмєра Барба розповів, що спостерігальна місія займається тим, що збирає інформацію про ситуацію в зоні військового конфлікту на Сході України, піднімає існуючі питання та проблеми на міжнародному рівні задля якнайшвидшого їх вирішення. Представник моніторингової місії запевнив, що міжнародну організацію ОБСЄ цікавлять проблеми міста, яке де-факто є обласним центром Луганщини, оскільки ситуація в Сєвєродонецьку є індикатором становища регіону в цілому.

Григорій Пригеба розказав спостерігачам, що соціально-політична ситуація в місті спокійна: бюджет прийнятий, фінансування комунальних установ здійснюється в повному обсязі, а заплановані роботи йдуть за планом. Григорій Валентинович розповів, що його турбують проблеми понад 50 тисяч переселенців, які переїхали в Сєвєродонецьк з неконтрольованих українською владою територій Донбасу. Секретар міськради розповів, що соціальну напругу серед внутрішньо переміщених осіб зможе зняти наявність житла, якого через великий наплив людей дуже бракує в місті. Тож в.о. міського голови ставить собі за мету ремонт покинутих будинків, а також будівництво нових багатоповерхівок саме для переселенців.

Під кінець зустрічі представник спостерігальної моніторингової місії ОБСЄ Фєлікс Гісмєра Барба та секретар міськради, в.о. міського голови Григорій Валентинович Пригеба домовились про подальшу співпрацю заради якнайшвидшого досягнення миру та спокою в регіоні.

«Дякую вам за те, що турбуєтесь про ситуацію в Сєвєродонецьку. Сподіваюся на нашу подальшу співпрацю», – звернувся до спостерігачів ОБСЄ Григорій Пригеба.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради