Військово-морський ліцей Одеси запрошує на навчання

13-04-2017

1 вересня 2014 року Військово-морського ліцею міста Севастополя відновив свою діяльність у Одесі.

Особовий склад навчального закладу залишився вірний своїй Батьківщині і військовій присязі та продовжує виховувати майбутніх захисників України.

З метою підготовки майбутніх захисників України учнів загальноосвітніх шкіл Луганщини запрошують на навчання.

Військово-морський ліцей є державним загальноосвітнім навчальним закладом ІІІ ступеня з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійної підготовки, що передбачає проведення поглибленої допризовної та посиленої фізичної підготовки і виховання у юнаків готовності до військової служби. Навчання сприяє формуванню у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності о виконання громадського та конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.

Право для вступу до ліцею мають юнаки – громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів середньої загальноосвітньої школи та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та по його закінченню бажають продовжити навчання у навчальних закладах Збройних Сил України. Слід зазначити, що пільги для вступу мають юнаки з числа дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків, діти військовослужбовців та військовослужбовців-учасників АТО, діти у яких немає одного з батьків , діти з багатодітних сімей, діти учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, внутрішньо переміщені особи з зони АТО та Автономної Республіки Крим.

Детальну інформацію можна отримати на сайті vml.org.ua та за телефонами: 0487481060, 09558165506, 0979163559, або завітавши до навчального закладу, який знаходиться за адресою: м.Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14.

]]>http://www.loga.gov.ua/oda/press/news/yunakiv_luganshchini_zaproshuyut_na_navchannya_do_odesi]]>