Вітаємо з Днем народження депутата Сєвєродонецької міської ради, голову постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ Олену Буткову

29-05-2020

Шановна Олено Миколаївно, прийміть щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Дня народження!

Бажаємо, щоб Ваше життя було завжди насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами!

Від щирого серця зичимо, щоб у справах, які Ви започаткували, Вас ніколи не залишали стійкість духу, оптимізм та успіх.

Нехай Вашими супутниками завжди будуть енергійність, цілеспрямованість, справедливість та твердість у виконанні намічених цілей, підтримка і розуміння з боку колег, однодумців, рідних, близьких, доброзичливих та щирих людей.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас і Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження від досягнень та світлу віру в правильність наміченого.

Зичимо міцного здоров’я, щастя, миру та щоб кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігрівають душу, приносять тепло й добро до Вашої родини!

Депутати Сєвєродонецької міської ради

Средняя: 5 (8 оценок)