Вітаємо переможців конкурсу «Поетична нива»!

06-03-2019

Щороку в перші дні весни проходять заходи, присвячені Т.Г. Шевченку – великому поету, лицарю свободи, борцю, що торував шлях до вільної демократичної України. У кожної  людини  Шевченко свій - близький і рідний, особливий. Той, що живе в серці. Учні навчальних шкільних і позашкільних закладів міста, творчі колективи учнівської молоді долучилися до участі в конкурсі «Поетична нива».

05 березня в Сєвєродонецькому міському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося підведення підсумків й урочиста церемонія нагородження переможців VІІІ міського творчого конкурсу «Поетична нива» імені Тараса Григоровича Шевченка, в рамках проведення міських заходів, присвячених Дню національної культури та Дню народження Т.Г. Шевченка. Переможцями в номінаціях конкурсу, а їх понад 76, стали як окремі учасники, так і творчі колективи, гуртки. Конкурс «Поетична нива», започаткований у 2011році, не тільки став щорічним, а й одним із найулюбленіших конкурсів серед молоді міста. Про це свідчить кількість учасників і переможців, яка зростає з року в рік. Це показник пошани до генія українського народу Т.Г. Шевченка й водночас – вияв глибокого патріотизму й любові до рідної землі.

Дипломами і подарунками привітали юних переможців від Сєвєродонецької міської ради головний спеціаліст відділу освіти міської ради, голова оргкомітету конкурсу Наталія Гаввіна та заступник начальника відділу культури міської ради Світлана Ульянова. Під час заходу лунали уривки з поезій Великого Кобзаря, авторські вірші та поетичні твори покладені на музику.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих успіхів!