Вимоги законодавства до обладнання об’єктів підвищеної небезпеки системами раннього виявлення загрози виникнення НС

07-06-2017

Сєвєродонецьке міське управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області доводить до відома власників та керівників (суб’єктів господарювання) підприємств, які віднесені до об’єктів підвищеної небезпеки, що у відповідності до пункту 1 статті 53 глави 12 розділу V Кодексу цивільного захисту України, з метою своєчасного виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та здійснення оповіщення персоналу та населення, яке потрапляє в зону можливого ураження, повинні створюватися та функціонувати автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

Улаштування цих систем здійснюється у відповідності до ДБН В.2.5-76:2014, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 27.01.2014 р. №29.

Головний інспектор відділу запобігання НС Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області підполковник служби ЦЗ  В.П.Руднєв