Виконком зібрався та розглянув майже 100 питань

28-12-2018

28 грудня засідав виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради. Провів засідання секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. Порядок денний містив майже 100 питань.

Спочатку Вячеслав Петрович від імені членів виконкому та міської ради привітав з Днем народження члена виконкому, заступника міського голови Григорія Пригебу.

Зокрема члени виконкому взяли до відома інформацію про стан військового обліку на території міста за 2018 рік. Затвердили: склад комісії з питань перевірки стану ведення військового обліку в селищних радах, на підприємствах, установах та організаціях міста Сєвєродонецька на 2019 рік (очолює – перший заступник міського голови Олег Кузьмінов); план звіряння облікових даних в селищних радах, на підприємствах, установах та організаціях з обліковими даними військового комісаріату в 2019 році; план перевірок стану військового обліку в селищних радах, на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності на території міста Сєвєродонецька на 2019 рік; перелік заходів щодо поліпшення стану військового обліку на території міста Сєвєродонецька у 2019 році тощо.

Одне з прийнятих рішень стосувалось затвердження протоколу засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування. У рішенні зокрема зазначено, що у зв’язку із відмовою голови конкурсного комітету Слєсарєва І.Е. проводити засідання конкурсного комітету (та залишення зали засідань), затвердили головуючим на даному засіданні, обраного більшістю членів конкурсного комітету, Нечаєва С.В. Виконкомом вирішено затвердити протокол №1 засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецьк; укласти договір терміном на п’ять років із переможцем на об’єкті №1 ТОВ «Сєвєродонецьке АТП 10974» та із переможцем на об’єкті №2 ПП «Автолайн Компані».

Схвалили проект "Міської цільової програми благоустрою на території міста Сєвєродонецька на 2019 рік" з його подальшим затвердженням на черговій сесії міської ради.

На засіданні затверджено Додаткову Комплексну схему розміщення тимчасових споруд в м. Сєвєродонецьку.

Низка рішень стосувалась надання одноразової матеріальної допомоги: громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту; інвалідам загального захворювання з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах; інвалідам війни з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах; вдовам померлих учасників  бойових дій (в локальних конфліктах); вдовам померлих ліквідаторів аварії  на ЧАЕС.

Затверджено календарний план міських заходів щодо святкування урочистих дат, державних і традиційних народних свят та вшанування пам’ятних дат у 2019 році. Додатково до нього включено членами виконкому День будівельника.

Члени виконкому взяли до відома інформацію про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2018 році. Так, у 2018 році у громадських роботах прийняло участь 110 особи з числа незайнятого населення. За 2018 рік витрати на організацію громадських робіт склали 328,51 тис. грн., з них: 158,17 тис. грн. - кошти Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття; 170,34 тис. грн. - кошти місцевого бюджету. Проводилися роботи в Управлінні праці та соціального захисту населення, КП «Сєвєродонецьккомунсервис» (прибирання території, діловод). Рішенням затвердили «Перелік видів громадських робіт» та «Перелік підприємств,  організацій, установ, на яких планується створити додаткові робочі місця для проведення громадських робіт». Прийняли рішення організувати у 2019 році громадські роботи на підприємствах, організаціях та установах міста відповідно до договорів, які будуть укладені на 2019 рік. Фінансування оплачуваних громадських робіт буде здійснюватись за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Серед іншого прийняті рішення про встановлення режиму роботи та присвоєння адрес деяким об’єктам, про продовження терміну дії дозволів та надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, про надання матеріальної допомоги на поховання, питання опіки та піклування, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.