Виконком заборонив паркування транспортних засобів на розділювальних смугах вулиць міста між проїзною частиною вулиць і тротуаром

26-04-2019

Виконуючи доручення в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, на виконання вимог безпеки руху та охорони навколишнього природного середовища рішенням виконкому, який засідав 24 квітня, заборонено паркування транспортних засобів на розділювальних смугах вулиць міста між проїзною частиною вулиць і тротуаром. Розділювальні смуги будуть використовувати для озеленення та розміщення інженерних мереж.

Згідно з прийнятим рішенням власникам об’єктів громадського призначення доведеться забезпечити комплексний благоустрій території біля об’єктів, в тому числі організацію в установленому порядку місць для паркування транспортних засобів з нормативною кількістю машиномісць відповідно до чинних державних будівельних норм.

Натомість виконком дозволив розміщення майданчиків для тимчасового паркування автомобілів у «кишенях» (місцеве розширення проїзної частини за рахунок розділювальної смуги) або на відокремлених від вулиць ділянках згідно з «Порядком розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території міста Сєвєродонецька», затвердженим рішенням виконкому міської ради №320 від 18.05.2018р.