Виконком прийняв рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 6 мешканцям будинку 35 по пр. Гвардійському

13-03-2020

13 березня виконком Сєвєродонецької міськради прийняв чергове рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, та виділив 24 000 грн. За цим рішенням 6 мешканців будинку 35 по пр. Гвардійському отримають гроші з міського бюджету.

Це стало можливим завдяки тому, що члени виконкому Сєвєродонецької міської ради 18 лютого внесли зміни до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту та громадянам, яким виповнилось 100 і більше років.

До цього підставою для розгляду питання щодо надання матеріальної допомоги була заява громадянина до міського голови про надання йому (його сім’ї) матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, пов’язаним з:

- тяжкою хворобою (онкологія, інсульт, інфаркт, цукровий діабет, хронічна ниркова недостатність, туберкульоз тощо);

- дороговартісним медичним обстеженням;

- проведенням оперативного втручання або дороговартісного лікування;

- наявності в складі сім’ї тяжкохворої дитини або дитини з інвалідністю;

- стихійним лихом;

- виповненням громадянам 100 і більше років;

- іншими обставинами.

Але у зв’язку з надзвичайною подією, що сталася внаслідок аварії внутрішньобудинкових теплових мереж у будинку 35 по Гвардійському проспекту через порив на тепловому колекторі, підстави для надання матеріальної допомоги доповнено «надзвичайними подіями (аварійними ситуаціями на системах життєзабезпечення, пожежами тощо)». Також доповнено й документи, які мають бути подані на розгляд відповідної комісії, це - акти ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», ТОВ «ТАУН Сервіс», УЖКГ міськради.

Средняя: 3 (2 оценок)